Квартет Élysée в Україні
Activity 01Концерт

Квартет Élysée в Україні

Дата і час

26 Жовтня 2018, п'ятниця 21:00

Струнний квартет Élysée – це поєднання різних музичних шкіл в одному колективі. Скрипалька Юстіна Заянчаускайте родом із Литви, другий скрипаль Лоран ле Флеше – француз, альтист Андрій Малахов навчався у Києві, віолончеліст Ігор Кириченко – в Одесі та Москві. Всіх їх поєднав Париж і любов до камерної музики. Виконавці в різний час закінчили Conservatoire National Supérieur de Paris, всі вони лауреати міжнародних конкурсів, об’їздили з гастролями півсвіту, а вже потім об’єдналися у струнний квартет.Різні світогляди дозволяють виконавцям міксувати ідеї, розвивати нові виміри в інтерпретації музики, а також мати неповторний стиль. Elysée Quartet виступав в Англії, Німеччині, Австрії, Бельгії, Болгарії, Італії, Португалії, Ізраїлі, Японії, Китаї, Канаді, Нікарагуа тощо. У жовтні колектив вперше завітає до України.
Концерт у Львівському органному залі складатиметься із квартетів Шарля Гуно та Клода Дебюссі, а також двох незавершених творінь Сергія Рахманінова.
Усі три відомі в наш час квартети Шарля Гуно закохують у себе поетичністю та французькою дотепністю.
Рахманінов двічі брався за написання струнного квартету й обидва рази не довів справу до кінця. Твори, між якими шість років, – це небо і земля. Перший, написаний під час навчання в консерваторії, витончений та барвистий, в ньому відчутний вплив Чайковського, Балакірєва, Бородіна. Другий квартет – зріла робота із цілим спектром емоцій. Ця музика ввібрала у себе настрій епохи декадансу – відчуття невідворотної трагедії, що наближається.
Квартет Клода Дебюссі написаний під впливом зустрічі зі скрипалем-віртуозом Еженом Ізаї. Піцикато, флажолети та інші прийоми, використані композитором, змушують струнні звучати то як духові, то як гітари, то як ударні. Цей твір геть не схожий на інші композиції Дебюссі за стилем, гармонією, ритмом, але “несе в собі відбиток його індивідуальності”.

Юстіна Заянчаускайте – скрипка
Лоран ле Флеше – скрипка
Андрій Малахов – альт
Ігор Кириченко – віолончель

Ш. Гуно – Квартет у 4 частинах
С. Рахманінов – Незавершений Квартет № 2 (I. Романс, II. Скерцо)
Антракт
С. Рахманінов – Незавершений Квартет № 1 (I. Allegro moderato, II. Allegro molto sostenuto)
К. Дебюссі – Квартет (I Animé et très décidé, II Assez vif et bien rythmé, III Andantino, doucement expressif, IV Très modéré – En animant peu à peu – Très mouvementé et avec passion)

ПАРТНЕРИ:
Агенція UKR Artists
Посольство Франції та Французький Інститут в Україні

Тривалість: близько двох годин, з антрактом

Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу за годину до концерту
- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network

//вікові обмеження: ~7+//

Телефон для довідок: 098 871 0180
#оргзал
Фото та відео

Thumb chopin   2017 08 11  22h42m20s  800px