Activity 01Концерт

Дмитро Комаров. Творча зустріч

Дата і час

10 Грудня 2017, неділя 12:00

Ми знайомі з ним завдяки проекту «Світ Навиворіт». Споглядаючи світ його очима, нам здається, що простягнувши руку – і любий простір неймовірно легко відчиняється. Сюжети вражають своєю насиченістю. Часом закрадається думка, що події просто вимушені підлаштовуватися під нього. І якщо ми дивимося його програми на одному диханні - значить він бачить те, про що ми тільки можемо здогадуватися.

Відчути вживу серцебиття нашої планети, перебуваючи на грані  ситуацій і подій. Стати провідником саме тих слів, які донесуть саму суть. Доносити всім і тільки ВАМ.
Найімовірніше наша зустріч змінить все ваше життя. Після такого осяжного спілкування, все,що здавалося нездійсненною мрією – стане, практично реальністю. Поради і неймовірні історії, подолання себе і рух назустріч новому. Тепер ми живемо тільки так.

Від Ужгорода до Сєвєродонецька – захоплююче спілкування з журналістом-мандрівником, який вміє не тільки вивертати світ, а й загортати свою розповідь.
Дмитро Комаров. Журналіст, фотограф, мандрівник з великої літери і просто розумний, чарівний чоловік.
Престижні нагороди і всілякі рекорди, які супроводжують його життя  - відзначаємо ми. Він же їде на зустріч з вами, готуючись із задоволенням поділитися найцікавішим, пережити разом найцінніше ще раз.