Chrystyna Mykhailychenko
Activity 01Концерт

Речиталь Христини Михайличенко

Дата і час

26 Жовтня 2018, п'ятниця 19:00

13-річна піаністка Христина Михайличенко, яка підкорила найкращі сцени Європи та Америки, зіграє сольний концерт у Львові.
Христину Михайличенко називають “кримським Моцартом”. Дівчинка народилася у Сімферополі. Почала грати на піаніно у неповні п’ять років, у сім мала перший сольний концерт, за рік виступила з оркестром. Після анексії Криму Росією родина Михайличенків була змушена залишити півострів, тож наразі Христина навчається у Київській спеціалізованій музичній школі ім. Лисенка. З весни 2016-го відвідує майстер-класи проф. Олексія Гринюка (Великобританія). Здобутки юної піаністки вражають: десятки перших премій національних та міжнародних конкурсів (Нідерланди, Бельгія, Україна тощо), три гран-прі, концерти в провідних залах Парижа, Брюсселя, Брюґґе, Вашингтона, Стамбула, Антверпена, Відня, Гааги, в національних філармоніях України.
Навчалася в Літніх музичних академіях міжнародного фестивалю «Musica Mundi» (Бельгія, 2017), ISAM (Німеччина, 2016), IMUSE (Бельгія, 2016) тощо. Виступала на міжнародних фестивалях «ArtDialog» (Швейцарія) і «LvivMozArt» (Львів, Україна). Тричі входила у топ-10 найяскравіших підлітків року за версією WoMo (2015–2017 рр.).
У жовтні юна зірка завітає до Львова із сольним концертом. У першому відділі Христина виконає Першу партіту для клавіру Йоганна Себастьяна Баха, а також Другу сонату Людвіґа ван Бетовена.
Другий відділ розпочнеться віртуозною сонатою Ференца Ліста, продовжиться своєрідним та фантасмагоричним Четвертим скерцо Фредерика Шопена, а завершиться ефектною рапсодією на українські народні теми  “Думка-Шумка” Миколи Лисенка.

Христина Михайличенко – фортепіано

Й.С. Бах – Партіта №1, Сі бемоль мажор:
1. Praeludium
2. Allemande
3. Corrente
4. Sarabande
5. Menuet I-II
6. Giga
Л.В. Бетовен – Соната №2 ре мінор, op. 31:
1. Largo – Allegro
2. Adagio
3. Allegretto
Антракт
Ф. Ліст – Іспанська рапсодія
Ф. Шопен – Скерцо №4, op. 54
М. Лисенко – “Думка-Шумка”

Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network

//вікові обмеження: ~7+//

Телефон для довідок: 098 871 0180
Telegram: https://t.me/organhall
#оргзалФото та відео

Thumb womo.ua 17 1 18