Activity 01КонцертActivity 05ТеатрActivity 19Дітям

ЧАРЛІ І ШОКОЛАДНА ФАБРИКА

Дата і час

24 Грудня 2017, неділя 13:00

Прем’єра мюзиклу для всієї родини «ЧАРЛІ І ШОКОЛАДНА ФАБРИКА» у Вінниці!
 
24 грудня об 11.00 і 13.00 у Будинку офіцерів готуйтеся до шоколадних пригод і найяскравіших та найвеселіших вражень!

Якщо ви любите шоколад, вірите в удачу і справедливість, а також те, що добро завжди перемагає зло, тоді вам просто необхідно відвідати всією родиною новий мюзикл «ЧАРЛІ І ШОКОЛАДНА ФАБРИКА», який за мотивами всесвітньовідомого бестселера Роальда Даля створив «Український театр»!
Вас чекає приголомшлива музика, яскраві барвисті костюми, ефектні декорації, прекрасна акторська гра і неймовірна казкова атмосфера!
«ЧАРЛІ І ШОКОЛАДНА ФАБРИКА» - це прекрасна історія і наочний приклад того, що жадібність, цікавість і егоїзм не кращі супутники людини. А доброта, дружелюбність і працьовитість завжди винагороджуються!

КВИТКИ НА ВИСТАВУ ВЖЕ У ПРОДАЖУ!
* Купуйте квитки в один клік на нашому сайті.
* Запитуйте у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх) і ТЦ «Петроцентр».
* Замовляйте безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

«ЧАРЛІ І ШОКОЛАДНА ФАБРИКА» - «смачний» мюзикл, де течуть шоколадні ріки і ростуть гори льодяників та галявини з м'ятного цукру! Справжній рай для дітей та дорослих! 
Під час перегляду мюзиклу на ваших очах оживе казка про хлопчика Чарлі Бакета і загадкового кондитера Віллі Вонкі.
Шоколадний сад, армія дресированих білок, дивні до абсурду Умпа-Лумпи, фантастичні частування, від яких притупляються почуття і проявляються пороки – у це « потрібно вірити, щоб бачити»! Видовищна казка з гарним кінцем, де «життя ще ніколи не було більш солодким»!
Ексцентричний власник найбільшої шоколадної фабрики у світі, містер Віллі Вонкі, вирішує дозволити п'ятьом дітям і їхнім батькам відвідати своє фантастичне підприємство.
За задумом Віллі Вонки, поріг фабрики переступлять щасливчики, які знайдуть золотий квиток під обгорткою знаменитої шоколадної плитки.
За 5 заповітними квитками ведеться нежартівливе полювання!
У малюсінькому будинку з батьками, бабусями й дідусями живе добрий хлопчик. Їхня родина дуже бідна, але тихий і скромний Чарлі Бакет долає всі труднощі і все-таки одержує останній п'ятий квиток, що обіцяє Чарлі і його дідусеві Джо пригоду, про яку жоден з них не міг і мріяти…
 
Не пропустіть яскраву й гучну прем'єру всесвітньовідомої казки у Вінниці!
 
24 грудня об 11.00 і 13.00 у Будинку офіцерів мюзикл «ЧАРЛІ І ШОКОЛАДНА ФАБРИКА» подарує всім дітям і батькам неймовірне задоволення!
Пригощає ресторан «Marmaris».
Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».