lviv
Activity 01Концерт

THE CANCEL BAND

Місце проведення

Львів, !FESTrepublic

Дата і час

27 Січня 2018, субота 19:00


27 січня шестеро музикантів проекту THE CANCEL BAND розкажуть дивну історію містичного детектива Крістофера Орфеуса під вже добре знайомі джазові та хіп-хоп мотиви інструментальної музики, представивши новий альбом CASE.

"...це історія одного курйозного Випадку, з котрим детективові Крістоферу Орфеусу довелось мати справу. З тих пір пройшло багато часу, і я абсолютно впевнений, що не існує смертної людини, котра зможе розповісти вам цю історію, окрім мене. Між іншим, дуже скоро я й сам буду мертвий, і вірте чи ні, цей факт вже не турбує мене: я знаю забагато і бачив забагато зим в своєму житті.

Детектив Орфеус не був звичною людиною, і я припускаю, що він був кимось назразок містика. Він казав, що кожна людина носить маску (або й навіть дві) і його завданням є зняти цю річ з їхніх обличь.
Незважаючи на те, що ми розплутали разом стільки справ, всі його секрети є досі дуже незрозумілими для мене і я не можу знайти зміст в хоча б половині з них.

Орфеус казав, що із певної делікатної причини йому не можна описати історію того випадку словами, тому він дав мені цей запис і наказав мені щонайшвидше вшиватись з міста. Він сказав, що наші життя в небезпеці і пробурмотів щось дивне про контроль та його втрату над силою. Він сказав, що я отримаю повідомлення щойно ввімкну касету. І я увімкнув її, і там була якась музика, що звучала, як джаз..."

THE CANCEL BAND:

sax - Олексій Яцина
guitar - Микола Зінченко
keys - Єгор Гавриленко
bass - Ростислав Велеславович
controllers - Андрій Зеленський
scratch - Ростислав Швед (Dj Shon)


bandcamp: thecancelmusic.bandcamp.com
facebook: www.facebook.com/thecancel 
soundcloud: soundcloud.com/thecancel 
lastfm: www.last.fm/music/The+Cancel+Band

Фото та відео

Thumb 1170x775xdsc 0355 1170x775.jpg.pagespeed.jpegThumb dsc 0289Thumb dsc 0384.jpg.pagespeed.ce.nkp eug1djThumb dsc 0418Thumb dsc 0460