Activity 01Найкраще до 8 березняActivity 01КонцертActivity 09Фестиваль

JAZZ BEZ Дрогобич _ 14.12.18

 I відділення : Ark Ovrutski  New York Quartet feat. Benny Benack (USA)
II відділення
 : Silhouette and Vinx (USA-HUN)

6-16 грудня 2018 р. XVIII джазовий фестиваль Jazz Bez уже вкотре об'єднуватиме джазом численні міста України та Польщі! 
Львів, Київ, Харків, Суми, Одеса, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, Дрогобич, Краматорськ, Маріуполь, Бердичів, Вроцлав, Перемишль, Люблін, Білосток, Новиця - в одному турі кращих світових джаз-музикантів!
Цього року в Дрогобичі відбудуться два фестивальні дні!
Музиканти з Німеччини, України, Франції, Польщі, США та Угорщини.

 Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack (USA)
 
Ark Ovrutski – контрабас
Benny Benack - труба , вокал
Benito Gonzalez – фортепіано
Charles Goold – перкусія

Цього разу відомий нью-йоркський квартет Арка Овруцького (Ark Ovrutski) виступить в Україні з зірковим трубачем Бенні Бенаком III. Це буде справжнє артистичне шоу, помножене на складну та водночас близьку за сприйняттям джазову музику, а також персональну харизму трубача. Уродженець Пітсбурга, Бенні Бенак III швидко закріпився серед лідерів джазової сцени Нью-Йорка. Відзначений у "Нью-Йорк Таймс" як віртуозний трубач, окремі компліменти отримав від критиків і як співак, що вміє зачаровувати публіку в дусі класиків жанру, таких як Сінатра чи Мел Торм, перебуваючи під вагомим впливом легендарного Луї Армстронґа.Лідер квартету Арк Овруцький — відомий український контрабасист, композитор і бенд-лідер, який нині проживає в Нью-Йорку. Закінчив аспірантуру Ратгерського університету і докторантуру Університету
Іллінойс по класу контрабаса. За останні 12 років 
Арк Овруцький співпрацював з цілою низкою всесвітньо відомих джазових артистів: Кертісом Фуллером, Грегорі Портером, Кармен Ланді, Стівом Вільямсом, Ларрі Віллісом та багатьма іншими. Спільно з американськими джазменами український контрабасист записав три диски, які отримали високі оцінки критиків. Всі ці альбоми фігурували в
престижному JazzWeek Chart Jazz, де входили до ТОП 100.

Докладніше: www.arkovrutski.com

Silhouette and Vinx (USA-HUN)

Vinx - Vocal, Percussion
Szilard Banai - Drums
Mirko Milan Milosevits - Keys
Miki Birta - Guitars
Gabor Vermes - Bass
Istvan Csanyi - Saxophone, Vocal
Zsolt Gyulai - Sound Engineer

Vinx, безумовно, найочікуваніша зірка цьогорічного Jazz Bez та один із найбільш обдарованих вокалістів-імпровізаторів сучасності. Один перелік його колаборацій викликає захоплення та священний трепет: Sting, Stevie Wonder, B.B. King, Herbie Hancock, Cassandra Wilson, Lou Reed, Kenny G, Sheryl Crow, Taj Mahal, Zap Mama… І цей перелік можна продовжувати рядом не менш знакових в історії світової музики імен. Його неперевершений спів Al Jarreau назвав запорукою безпечного майбутнього вокальної джазової імпровізації. Складні багатошарові мелодії, унікальний тембр і барабан, із яким Vinxнерозлучний, роблять цього виконавця справді впізнаваним і особливим. Шоу Silhouette and Vinx — це витримана суміш джазу, фанку, bossa nova та блюзу.​Докладніше: 
vinx.com

Засновниками фестивалю є Мистецьке об’єднання «Дзиґа» та Польський інститут в Києві. Серце Jazz Bez уже вісімнадцятий рік б’ється у Львові, в Мистецькому об’єднанні «Дзиґа», що є його ідеологічним та організаційним ядром. А також цього року до організації заходу долучився київський клуб 32 Jazz Club у тісній взаємодії з Old Fashioned Radio.  У Дрогобичі організацією фестивалю займається інтернет-радіостанція Radio Kotermak. 

Фото та відео

Thumb benack 2Thumb vinx 2Thumb benack 2Thumb vinx 2Thumb benack 2Thumb vinx 2