Activity 01Найкраще до 8 березняActivity 01КонцертActivity 09ФестивальActivity 17Клуб

JAZZ BEZ 18 _ 7 грудня

Дата і час

07 Грудня 2018, п'ятниця 19:00

I відділення :  Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack (США)  \ 
II відділення : Logan Richardson -Blues People (США)

XVIII міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ у Львові

7-16 грудня 2018 р. у Львові вже  відбудеться XXVIII Міжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez.
До Львова завітають музиканти зі США, Австрії, Норвегії, Німеччини, Угорщини,Франції, Італії, Бельгії, Польщі та України.
Jazz Bez – це масштабний джазовий марафон, що вже 18-ий рік поспіль на початку грудня об’єднує 19 міст України та Польщі.


Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack (США)
Відомий нью-йоркський квартет Арка Овруцького (Ark Ovrutski) виступить в Україні з зірковим трубачем Бенні Бенаком III. Це буде справжнє артистичне шоу, помножене на складну та водночас близьку за сприйняттям джазову музику, а також персональну харизму трубача. Лідер квартету Арк Овруцький — відомий український контрабасист, композитор і бенд-лідер, який нині проживає в Нью-Йорку.Уродженець Пітсбурга, Бенні Бенак III швидко закріпився серед лідерів джазової сцени Нью-Йорка. Відзначений у "Нью-Йорк Таймс" як віртуозний трубач, окремі компліменти отримав від критиків і як співак, що вміє зачаровувати публіку в дусі класиків жанру, таких як Сінатра чи Мел Торм, перебуваючи під вагомим впливом легендарного Луї Армстронґа.

Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack (США)
Ark Ovrutski – контрабас
Benny Benack – труба , вокал
Benito Gonzalez – фортепіано
Charles Goold – перкусія

Докладніше: www.arkovrutski.com

Logan Richardson -Blues People(США)
Логана Річардсона не даремно називають теперішнім і майбутнім актуального джазу. Цей молодий композитор-саксофоніст походженням із містечка Канзас (штат Місурі) зробив стрімку музичну кар’єру, ставши не лише видатним інструменталістом, але й справжнім "дизайнером урбаністичного саунду". Провчившись всього один курс у знаменитому Берклі в Бостоні, вже за рік він підкорював Нью-Йорк як стипендіат The New School University. А на третій сольній платівці йому підігрують 20-разовий власник Греммі Пет Метіні та легендарний піаніст Джейсон Моран.Найсвіжіший альбом Логан записав як лідер гурту blues People. Цей проект змушує Річардсона заходити на абсолютно іншу територію, занурюючись у своє коріння, представляючи науково-фантастичний і "накручений" на стилістиці 80-х звуковий супровід до власного життя. Саме з прем'єрною презентацією цього альбому Логан приїжджає на цьогорічний Jazz Bez.

Logan Richardson -Blues People(США)
Logan Richardson - альт-саксофонIgor 
Osypov - електрогітара                            
Dominique Sanders - бас-гітара                       
Ryan Lee - барабани

loganrichardsonmusic.bandcamp.com

Фото та відео

Thumb logan2Thumb benack 2