Activity 01Найкраще до 8 березняActivity 01КонцертActivity 09ФестивальActivity 17Клуб

JAZZ BEZ 18 _ 9 грудня

Дата і час

09 Грудня 2018, неділя 19:00

I відділення :Antonio FLINTA Quartet (Італія )  
II відділення : Jonas Cambien Trio (Норвегія-Бельгія)

XVIII міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ у Львові

7-16 грудня 2018 р. у Львові вже  відбудеться XXVIII Міжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez.
 До Львова завітають музиканти зі США, Австрії, Норвегії, Німеччини, Угорщини, Франції, Італії, Бельгії, Польщі та України.
Jazz Bez – це масштабний джазовий марафон, що вже 18-ий рік поспіль на початку грудня об’єднує 19 міст України та Польщі.

Antonio FLINTA Quartet (Італія )

Antonio Flinta — фортепіано
Claudio Gioannini — барабани
Roberto Bucci — контрабас
Luciano Orologi — альт-саксофон

Квартет відомого композитора та піаніста чилійського походження Антоніо Флінти виконує сучасний джаз у чуттєвих та багатошарових гармонійних конструкціях. Із різними складами Флінта виступав на фестивалях, театральних майданчиках і у джазових клубах від Китаю до Гватемали, від Фінляндії до Марокко. Виконуючи власні оригінальні композиції та інтенсивно взаємодіючи на сцені, – квартет знаходить нові засоби вивчення настроїв, кольорів, текстури і простору. Через ритмічні мотиви або інтимні балади, заворожливу мантру або пісні довільної форми, музика Антоніо Флінти завжди нагадує, що саме вона і є універсальною мовою, якою варто спілкуватися…​
Докладніше: www.antonioflinta.com


Jonas Cambien Trio (Норвегія-Бельгія)

Jonas Cambien — фортепіано
Andre Roligheten — саксофони
Andreas Wildhagen — барабани

Для фахівців «скандинавський джаз» — це термін, що не вимагає пояснень: холодність, пронизливість, крихкість і аскетична краса. Тріо Йонаса Камбіена — той випадок, коли до рецепту додано досить істинної і природної оригінальності. Камбіен продовжує прогресувати і залишається відкритим і доступним для найнесподіваніших залів.Бельгієць за походженням і громадянством, Камбіен закінчив Музичну академію Осло. Як імпровізатор і професійний артист він відбувся саме в Норвегії. Працюючи з найсильнішими представниками норвезького джазу і будучи залученим у кілька різнотипних проектів, зі своїм тріо він випускає альбом на одному з найбільш авторитетних у цій галузі лейблів Clean Feed, що базується в Португалії. Дебютний альбом тріо описується критиками як вкрай цікава суміш ідей сучасного джазу і «корінного фольклору країн, яких не існує». Але Камбіен із товаришами бачать, як і належить освіченому сучасному музикантові, досить багато. І грають про це майстерно, без ексцентричних надмірностей і експерименту заради експерименту.Камбіен як лідер — воістину унікальне явище: він здатний органічно залучити до музики не тільки різнопланову, але й вельми об'ємну аудиторію — яку, на відміну від середньостатистичного «авангардиста», утримує до кінця концерту, а не до кінця композиції, коли можна залишити залу. Тріо Камбіена — це, без перебільшення, якісно новий формат, у першу чергу, для великих майданчиків, яким здаються ризикованими експерименти з новою музикою: саме у випадку з Камбіеном результати можуть перевершити всі очікування.

Докладніше: jonascambien.com

Фото та відео

Thumb flinta 2Thumb