Activity 01Найкраще до 8 березняActivity 01КонцертActivity 09ФестивальActivity 17Клуб

JAZZ BEZ 18 _ 15 грудня

Дата і час

15 Грудня 2018, субота 19:00

I відділення : Aleksandra Kutrzepa Quartet (Польща) 
II відділення : Koty Papieża  (Польща)

XVIII міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ у Львові

7-16 грудня 2018 р. у Львові вже  відбудеться XXVIII Міжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez.
До Львова завітають музиканти зі США, Австрії, Норвегії, Німеччини, Угорщини, Франції, Італії, Бельгії, Польщі та України.
Jazz Bez – це масштабний джазовий марафон, що вже 18-ий рік поспіль на початку грудня об’єднує 19 міст України та Польщі.

Aleksandra Kutrzepa Quartet (Польща)

Aleksandra Kutrzepa – скрипка
Bartłomiej Garczyński – електро-гітара
Michał Studniarek – бас-гітара
Robert Kutrzepa – барабани

Репертуар групи – це  авторські композиції у сучасній стилістиці  джазу та імпровізаційної музики. Довгий час команда працювала над пошуком власного оригінального звучання, безумовно його знайшовши і, таким чином, зайнявши свою окрему нішу на джазовій сцені Польщі. Тепер квартет активно концертує і готує свій дебютний альбом.Солістка-скрипалька Олександра Кутшепа закінчила аспірантуру Академії музики в Катовіце. Брала участь у різних національних та міжнародних курсах та музичних семінарах, розширюючи межі своєї майстерності та знань. Олександра Кутшепа – двічі фіналістка Novum Jazz Festival у Ломжі у 2015-2016 роках і фіналістка у відкритій категорії фестивалю Azoty Jazz Contest у Тарнові. Скрипалька задіяна у багатьох музичних проектах як сесійний музикант. Зараз вона створює власний музичний матеріал для Aleksandra Kutrzepa Quartet. Викладає в Коледжі джазу у Любліні.


Докладніше: facebook.com/aleksandrakutrzepaquartet


Koty Papieża 
 (Польща)

Jacek Bieleński - вокал, гітара 
Piotr Łyszkiewicz  - саксофон, кларнет
Marcin Zabrodski- клавішні
Karol Kolor Gadzało  - контрабас
Piotr  Gwade- перкусія

Це один з тих проектів , який підкреслює Bez в назві фестивалю Jazz Bez 2018. Хоча всі музиканти ногами з традиції польського джазу – в проекті Koty Papieża вони є іншими. Це художнє  явище, яке об'єднує у своїх рядах неординарних і мультижанрових особистостей..Кароль Колор Гадзало - контрабасист з анархістським підходом до інструменту з бунтівним баченням світу та принципами музики. Заповнює простір хрипким і низьким звуком інструменту. І, звичайно, сам Яцек Білеєнскі - різнобарвний, багатогранний, мультикультурний, міжнародний, песиміст і оптиміст в той же час, гравець своєї власної долі. Композитор, аніматор багатьох музичних, театральних і кінематографічних явищ в Європі.
https://www.facebook.com/jacek.bielenski


Фото та відео

Thumb bielas i koty papieza in fest flugery  e kraws 0632