Activity 01Концерт

HARDY Orchestra. Нова програма

Дата і час

05 Листопада 2018, понеділок 19:00

5 листопада у Львівській обласній філармонії симфонічний шоу - оркестр "HARDY ORCHESTRA" -  I Love Rock'N'Roll.                           КОЛИ ПОЄДНУЄТЬСЯ СПРАВЖНЄ…

Симфонічний шоу - оркестр "HARDY ORCHESTRA " - улюбленець публіки, заслужено отримав визнання і любов глядачів. Нове звучання відомих хітів, вишукане аранжування талановитого диригента - Олексія Андрійчука, оригінальна манера виконання знайомих композицій, професіоналізм і харизма оркестрантів, постійне спілкування з глядачами під час концертів і безлічі несподіваних сюрпризів  – усе це заворожує і робить їх виступи незабутніми. Вибухова суміш драйвового року і чуттєвої симфонічної музики, за хвилину ви стаєте співучасником композицій, улюблених з дитинства і «проживаєте» кожен твір, кожну пісню разом з виконавцями, ні на мить не залишаючсь байдужими.

У вас є ункальна можливість довідатися, як уживаються на одній сцені скрипки та ударні, флейти, кларнети, фаготи та синтезатори, а також тромбони, труби і валторни та гітари. Тільки хардкор! І лише справжня музика!  Це буде справді HARDY!
Попереджаємо: після цього вечора зміниться ваше уявлення про симфонічну рок-музику! Оркестр ризикує стати вашим улюбленим :))) 

В програму входять легендарні рок композиції всесвітньо відомих груп, У виконанні симфонічного рок-оркестру "HARDY ORCHESTRA " глядачів чекають твори таких колективів: Rolling Stones, Survivor, Bon Jovi, Eagles, Led Zeppelin, Metallica, Scorpions, Queen, ACDC, Kiss.                                                                                                                                                                              

ЖИВИЙ ЗВУК!
НЕ ЗВОЛІКАЙ! НЕ ПРОПУСТИ! 
КВИТКИ ВЖЕ В ПРОДАЖІ! 90 
- 390 грн  GASTROLI.UA
тел для довідок: 067-67-333-09, 050-139-15-77
Ви можете легко замовити і придбати квитки на концерт симфонічного рокоркестру «HARDY ORCHESTRA»сплативши їх будь-яким зручним для вас способом: через інтернет - банківською картою VISA / MasterCard, або готівкою в касах міста. Замовляйте квитки в один клік!   З Gastroli.ua – це легко, швидко і надійно!

Адреси фізичних кас: