Dalibor Karvay
Activity 01Концерт

Вівальді, П’яццола - Пори року

Дата і час

12 Січня 2019, субота 19:00

Вісім сезонів за один концерт!  Безсмертний цикл Антоніо Вівальді та натхненні ним чотири танго Астора П’яццоли виконає скрипаль зі Словаччини Далібор Карвай та Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича.І Вівальді, й П’яццола є винахідниками. Геніальний італієць створив сольний інструментальний концерт, намагався поширити те, що згодом почнуть називати програмною музикою. Астор П’яццола теж здійснив революцію, перетворивши вуличний танець на новий стиль у музиці - tango nuevo. Старовинне й сучасне, стримане й пристрасне, відсторонене споглядання і проживання моменту тут і зараз. Ця музика не залишить вас байдужими!

Далібору Карваю було лише три, коли він почав грати на скрипці під керівництвом свого батька. Зі самого початку Далібор проявляв величезний талант. Ще під час навчання у музичній школі здійснив кілька записів для Словацького радіо. Навчався у консерваторіях Словаччини, Австрії, в академії  Швейцарії. Далібор багато разів став лауреатом міжнародних конкурсів, зокрема отримав Гран-Прі Євробачення-2002, переміг у конкурсі Давида Ойстраха в 2008. Працював з відомими дириґентами та оркестрами Німеччини, Великобританії, Чехії, Австрії, Люксембургу,Скрипаль не тільки концертує, але й викладає в Університеті мистецтв та музики Відня.

Ukrainian Festival Orchestra виріс із камерного оркестру Collegium Musicum, який 2014 року заснували дириґент Іван Остапович та культменеджер Тарас Демко.На початку 2018 року колектив пережив фундаментальне оновлення, яке торкнулося складу, репертуару, головної ідеї та відобразилося у назві – Український Фестивальний Оркестр. Ukrainian Festival Orchestra співпрацює зі світовими зірками класичної музики: Ноа Бендінкс-Белґлі, Корі Церовшеком, Вадимом Холоденком, Андрієм Гавриловим, Антонієм Баришевським, Сергієм Островським, Джейкобом Шоу, Левом Маркізом, Сігізвальдом Кьойкеном, Теодором Кухарем та ін.

Далібор Карвай – скрипка (Словаччина)
Ukrainian Festival Orchestra
Іван Остапович – дириґент

А. Вівальді – Чотири пори року
А. П'яццола – Пори року в Буенос-Айресі

Тривалість: дві години з антрактом

Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network

//вікові обмеження: ~7+//
Телефон для довідок: 098 871 0180
#оргзал

Фото та відео

Thumb    2Thumb    1Thumb        Thumb a367dc898130b47e890d52e0ebff2249 pb 17 10 03 dalibor 0285k 1 1170 702 c