Organ Fest
Activity 01КонцертActivity 09Фестиваль

Класік-Прем’єр

Дата і час

26 Серпня 2018, неділя 19:00

Цього літа Львів на два тижні стане домівкою для органістів з усього світу. З 13 по 26 серпня в Органному залі триватиме Восьмий міжнародний органний фестиваль та органна резиденція. На гостей чекають 13 концертів, майстер-класи та години гарної музики!
Під час закриття фестивалю, 26 серпня, гратиме соліст Національного будинку органної і камерної музики, народний артист України Володимир Кошуба. На його концерті ми почуємо музику Штрауса, Лефебра-Велі, Петраллі, дізнаємося про існування таких композиторів, як Віллан, Лінстрен, Ліндберг, Ланг, Джеймс, Кетелбі. Всі твори виконуватимуться у Львові та в Україні вперше!
Володимир Кошуба закінчив Київську консерваторію як піаніст. Ще під час навчання захопився органом, який викладали тоді як факультатив. Грав деякий час на електрооргані у складі камерного оркестру Київської державної філармонії. Коли ж у консерваторії відкрився факультет органа, пішов на навчання вдруге. Отримавши диплом органіста 1981 року, став солістом щойно відкритого Будинку органної та камерної музики в Києві. Виступає на цій сцені вже 38-й рік.Музикант мав гастролі в Північній та Південній Америці, Європі, Азії. Володимир Кошуба – єдиний з-поміж українських інструменталістів, хто виступав у паризькому соборі Нотр-Дам та на знаменитих музичних фестивалях у Зальцбургу. Записав ряд дисків в Україні, США, Швейцарії. 1999 року Американським біографічним інститутом (АВІ) при конгресі США ім'я Володимира Кошуби було включено у Всесвітній каталог музикантів нового тисячоліття. 2007 року він був обраний президентом Всеукраїнської асоціації органістів та органних майстрів. Паралельно викладає клас органа в Київській спеціальній музичній школі ім. М. Лисенка.

Володимир Кошуба – орган

Р. Штраус – “Так говорив Заратустра”*
Р. Лінстрен – “Увертюра Intrada“ (Твір присвячено В. Кошубі)*
К.С. Ланг – “Tuba tune in D-Major”, op. 15
Л. Лефебр-Велі – “Концертне болеро”, op.166*
О. Ліндберг – Старовинний псалом*
Х. Віллан – Інтродукція та пасакалья es-moll*
Г. Янг – Прелюдія в класичному стилі*
В.А. Петраллі – “У стилі маршу”*
Ф. Джеймс – “Медитація у соборі св. Клотільди”*
А.В. Кетелбі – “У монастирському саду”*
* – прем’єра в Україні

Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network

//вікові обмеження: ~7+//

Телефон для довідок: 098 871 0180
Telegram: https://t.me/organhall
#оргзал


Фото та відео

Thumb premery sezona vladimir koshuba kievThumb photo.php