Activity 19Дітям

Цирк «Навколосвітня подорож»

Дата і час

21 Жовтня 2018, неділя 16:00

Неповторна подорож перенесе глядача на кораблі у неймовірну казку зі скарбами та піратом Володимиром Городецьким      дресирувальником і «татом» папуг. А чому «татом»? Тому, що так пернаті його називають!
Це не класична дресура, а цілий театральний сюжет з постановкою і виконанням оригінальних, нестандартних, незвичайних і складних трюків у виконанні папуг, зростом близько одного метра (враховуючи довжину хвоста). 

Цей номер, який зараз може побачити публіка готувався і створювався близько 5-ти років. І справа тут не тільки в складності і оригінальності задумки, але і в тому, щоб знайти з папугою спільну мову, потрібно не мало часу.

Дресирувальник перетворюється в кульгавого пірата Джона Сільвера- персонажа з роману Стівенсона «Острів скарбів». У номері виступають білі і мараканські какаду, ара, тукан. 
Ці птахи з легкістю піднімають дзьобом пристойного розміру скриню зі скарбами, тримають плащ за сюжетом, вміють перекидатися на дулі пістолета, стоять на голові, але є трюк і складніший - дресирувальник жонглює папугами. Таке видовище змушує похвилюватися!

Атмосферу древнього Єгипту відтворює номер з  алігаторами довжиною 3-4 метра, нільські крокодили, кубинський крокодил альбінос, а також гігантські удави і пітони. 
Трюки з ними проробляють такі, що публіка завмирає від страху і подиву. Хижаків приборкує відомий дресирувальник крокодилів -Олександр Орлов.

 Цей  атракціон дивує своїм виступом і безстрашністю глядачів багатьох країн. Дресирувальник катається на зубастому гігантові по всьому манежу, відважно зливається з ним у поцілунку, гіпнозом паралізує триметрового алігатора,
 по його команді рептилії встають в стійку і звичайно ж смертельний трюк- голова в пащі чотириметрового алігатора. Родзинка цього номера - єдиний в світі хор міссісіпських алігаторів.

А ось  ведмеді, начебто, неповороткі тварини, але у дресирувальників Тетяни і Валерія Нечипуренків вони вражають високою майстерністю і легкістю виконання незвичайних трюків. 
У нашій програмі ці тварини не поступаються людям в сміливості і складності виконання номерів та продемонструють неймовірні здібності, які не можуть не захоплювати!


Акробатична пара на роликах В'ячеслав і Олена Любівець полюбилася глядачеві в різних країнах-Китай, Франція, Італія, Грузія, Японія, Корея та багато інших. 
У їх виконанні неймовірні трюки з шаленим темпом, які не дають глядачеві ні хвилини перепочинку. Видовище такого класу без хорошої підготовки не покажеш. 

У цьому з В'ячеславом і Оленою мало хто зрівняється, адже за їх плечима безліч  участей у всіляких конкурсах і фестивалях, перемог і нагород! Результат зусиль пари - неймовірно небезпечний, але і привабливий виступ!


У виконанні Михайла і Ольги Граждіан - повітряних гімнастів на парних ременях запаморочливі трюки 10-го ступеня складності без страховки, демонстрація високої техніки акробатики, еквілібристики .

Професійно побудований сюжет і красива заворожуюча музика.  Виступ переглядається на одному диханні!   

 «Хула-Хуп» - унікальний номер у виконанні неординарної парочки «Дует Драйв».

Стімпанк стиль і харизматичність надає цьому дійству особливий шарм, а видовищний реквізит і акробатичні трюки з хула-хупами роблять це уявлення ексклюзивним та незабутнім!
      
Повітряні гімнасти в кільці  Наталя та Олексій Царевські продемонструють найскладніші елементи акробатики під куполом цирку без страховки! 
Просто дух захоплює! Неймовірні за своєю гостротою відчуття. Артисти подарують вам море краси і естетичного задоволення, змусять затамувати подих і завмерти від захоплення.
    
«Гімнасти на різновисоких турніках» під керуванням Володимира Єрьоменка – неодноразові переможці в міжнародних конкурсах та фестивалях ,майстри спорту України зі спортивної гімнастики, учасники «Всесвітньої універсіади» в Японії.

«Вертикальний пілон» у виконанні артиста Романа Кронжка призера програми «Україна має талант» дивував глядачів багатьох європейських країн, вперше буде представлений львівському глядачеві.
      
Всю виставу на манежі, кумедний клоун «БАТОН» - артист Вадим Булов, клоун ,що вміє розсмішити і вселити гарний настрій. 

     
 Шарму казці добавить виступ шоу-балету «Атлантик» в приголомшливих екзотичних костюмах.
      
Купуючи квиток, Ви можете бути впевнені, що зовсім скоро потрапите в динамічний і яскравий світ  пригод!