Капела Трембіта
Activity 01Концерт

Трембіта. Evening prayer

Дата і час

02 Грудня 2018, неділя 17:00

Мистецька програма "Evening Prayer" допоможе зануритись у неосяжний духовний світ та насолодитись спокоєм вечірньої молитви. Широка палітра музичних барв виконуваних творів чи не найкраще зможе передати емоційну мінливість людської натури з одного боку, а також глибину духовних переживань - з іншого. Сподіваємось, що кожен слухач отримає незабутні враження від почутого, адже на вас чекають шедеври хорової музики від Д.Бортнянського і М.Леонтовича до О.Г'єйло та Е.Ешенвальдса.
Хорова капела “Трембіта” – один із найстаріших хорових колективів України, створений у 1939 році на основі легендарного “Львівського Бояна”, історія якого бере свій відлік від 1891 року. Першим керівником “Трембіти” був відомий дириґент Дмитро Котко. Згодом колективом керували такі видатні постаті музичного життя Галичини, як Петро Гончаров, Олександр Сорока, Микола Колесса, Павло Муравський, Володимир Пекар, Ігор Жук.  Із 1994 року до хорового складу приєднався камерний оркестр, що дозволило розширити репертуар і виконати такі полотна, як “Велика меса” та “Реквієм” В.А. Моцарта, поема “Кавказ” С. Людкевича та інші. Капела “Трембіта” носить статус заслуженої та була удостоєна Шевченківської премії.

Заслужена академічна капела України "Трембіта"

Концертмейстер оркестру – Марта Бура
Продюсер проекту – Михайло Перун
Дириґент – Сергій Якобчук

В програмі хорові твори вітчизняних та зарубіжних композиторів (Д.Бортнянського, М.Леонтовича, Г. Гаврилець, Б. Сегіна, Е.Елгара, С. Барбера, Е.Л. Веббера, К. Дженкінса, О. Г'єйло, Е. Ешенвальдса)     

Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network
//вікові обмеження: ~7+//

Телефон для довідок: 098 871 0180
 #оргзал


Фото та відео

Thumb