Activity 01КонцертActivity 05Театр

ЧОРНИЙ КВАДРАТ. Нова вистава

До Дня закоханих улюблений Київський театр імпровізації «ЧОРНИЙ КВАДРАТ» представляє у Вінниці: продовження нашумілої комедії для дорослих «Пикник озабоченных, или А-ля кобеля-2»!
31 березня о 19.00 у театрі Садовського герої найяскравішої прем'єри театрального сезону 2016 повернуться, аби показати, чим закінчилися їхні шалені любовні історії!
Головна «родзинка» нової комедії «Пикник озабоченных, или А-ля кобеля-2» у тому, що вона буде однаково цікавою і тим, хто бачив першу виставу «А-ля кобеля», і тим, хто з якихось причин її пропустив. Це як «День радіо» і «День виборів» «Квартету І».
Вистави пов’язані між собою загальними героями, але пропоновані обставини і сюжет – абсолютно самостійні!
Цього разу трійця нерозлучних друзів — Слава, Міша і Сергій — вирішили злитися з природою, щоб у компанії своїх пасій продовжити вічний творчий пошук любові, сексу і сімейного щастя. Але чи можна одержати всі три опції в одному пакеті, не випробувавши на собі п'ять типів принижень і не зруйнувавши роки багаторічної дружби?..
Відро тонкого гумору, дві чайні ложки здорового цинізму і щіпка щиросердечної лірики — у новому хітовому коктейлі від «ЧОРНОГО КВАДРАТУ» буде все!
Окрім акторів, знайомих по перших «Кобелях»: В'ячеслава Никонорова («Віталька», «У мережі»), Михайла Співаковського («Детективи-екстрасенси», «Повернення Мухтара») і Сергія Федорчука («Таксі»), вінничани побачать зірку серіалу «Країна У» (ТЕТ) Ірину Сопонару та мегахаризматичну акторку Ірину Гатун.
Квитки на комедію для дорослих «Пикник озабоченных, или А-ля кобеля-2» вже у продажу! Поспішайте придбати, адже «ЧОРНИЙ КВАДРАТ» завжди збирає аншлаги!
  Купуйте квитки в один клік на нашому сайті   
  Запитуйте у касах Вінницького театру імені Садовського, Будинку офіцерів, ТСК «Магігранд» (2 поверх) і ТЦ «Петроцентр».
  Замовляйте безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.
Вистава «Пикник озабоченных, или А-ля кобеля-2» здобула одразу три премії на фестивалі «Театральна сесія-2014».
Актори не просто вражаюче переконливо грають, а буквально живуть на сцені, тому готуйтеся на дві години опинитися біля багаття у справжньому лісі, побачити ріку, сосни і… мужиків з вудками) Атмосфера дружби, товариства, небайдужості і кохання!!!
За традицією «ЧОРНОГО КВАДРАТУ» вас чекають відверті історії стосунків, що добре знайомі більшості пар, тож співпереживати героям і пізнавати у них себе, глядачі будуть стовідсотково!
Тонкий гумор, повне відчуття присутності, чудова гра, вдала імпровізація, шикарні фрази, вміле поєднання пікантної комедії і душевних романтичних моментів - задоволення після перегляду гарантоване всім!
Сергій Федорчук, актор: «Ця вистава гарна тим, що вона неоднозначно показує чоловічу і жіночу сторони. Жінки у залі вболівають за жінок на сцені, чоловіки - за чоловіків. Напевно, тому комедія і підкорює серця глядачів, що кожний може знайти свою сторону і за неї вболівати».
Михайло Співаковський, актор: «Назва других «Кобелів» народилася швидше, ніж сама вистава. Як тільки ми придумали історію про пікнік, Слава одразу скаламбурив на рахунок Братів Стругацьких «Пикник на обочине» і у нас вийшов «Пикник озабоченных» .
В’ячеслав Никоноров, актор: «У «Пікніку» ми побудували нову театральну парадигму: перемістили місце дії в інші проблеми й обставини, додали трохи нових персонажів, трохи перцю і змінили звичну для глядачів першу концепцію «А-ля кобеля». Спробували зробити щось нове».
  Не пропустіть нову комедію для дорослих «Пикник озабоченных, или А-ля кобеля-2» театру «ЧОРНИЙ КВАДРАТ» 31 березня о 19.00 у театрі Садовського!
Буде весело й відверто, щиро й емоційно – по-справжньому незабутньо!!!
Пригощає ресторан «Тифліс».
Організатор - компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».


Фото та відео

Thumb piknik1hThumb piknik1eThumb piknik6Thumb piknik3t