Activity 01Концерт

Tabula Rasa. Проста класика ХХ

Дата і час

12 Січня 2019, субота 18:00

Музичне мистецтво ХХ сторіччя знамените розвитком безлічі стилів. Непроста історія цього періоду не могла не позначитися на пошуках митців: експерименти, протест, нові-древні смисли, свобода особистості - все це знайшло відображення у тонких гармоніях, оригінальних ритмах, примарній мелодиці.

На цьому фоні яскраво контрастують Шостакович, Бріттен, Пярт - геніальні композитори, твори яких звучатимуть на концерті.

 Проста для сприйняття класика з непростим, глибоким змістом.Колосальна музика у прекрасному виконанні зіркових солістів та улюблених «Віртуозів Львова» під керівництвом Сергія Бурко.Тонка лірика у поєднанні з динамікою і контрастністю, філософські концепції, конфлікт, драма грандіозного Дмитра Шостаковича у концерті № 1 для фортепіано і труби з оркестром.

Духовність, чудесна поліфонічність та прозора мелодійність істинного британця Бенджаміна Бріттена втілені у «Простій симфонії» для струнного оркестру.

Вишуканий мінімалізм, естетика, емоційність Арво Пярта так пронизливо звучать у «Tabula Rasa».
Музика, яка загляне у найглибші куточки серця кожного слухача, змусить замислитися над віковічними цінностями, розбудить Душу!

У програмі:

Дмитро Шостакович. Концерт № 1 для фортепіано і труби з оркестром, тв. 35
Бенджамін Бріттен. «Проста симфонія» для струнного оркестру, тв. 4
Арво Пярт. «Tabula Rasa», подвійний концерт для двох скрипок соло, препарованого фортепіано та струнного оркестру