Stabat Mater", Karl Jenkins
Activity 01Концерт

Stabat Mater. Karl Jenkins

Дата і час

13 Квітня 2019, субота 17:00

Важко знайти меломана, який би не чув такі відомі твори як «Palladio» для струнного оркестру чи хорове «Adiemus». Їхній автор - уельський композитор і диригент Карл Дженкінс.
Його музика приголомшує та захоплює у полон без шансів на порятунок. Він номер один у топ-10 найвидатніших композиторів сучасності.*
Він пропагує у своїй музиці мультикультурність, має впізнаваний стиль, близький до кросоверу з елементами етно, джазу і chill-out.

«Stabat Mater» написаний композитором у 2008 році. Цьому твору притаманне поєднання народних мотивів Близького Сходу із західноєвропейською музикою, григоріанським хоралом. Ось чому в оркестрі з’являються характерні духові й ударні інструменти, а поруч з канонічним латинським текстом Дженкінс звертається до фрагментів і перекладів англійською, арамейською, грецькою та івриту.

Прем’єру «Stabat Mater» Карла Дженкінса у Львові готує для вас Галицький камерний хор «Євшан» у супроводі Народного симфонічного оркестру Львівської політехніки під керівництвом Романа Кресленка, за участю солісток Ірини Семенюк і Таміли Мамедової. Це неможливо пропустити! 

Галицький камерний хор “Євшан”
Художній керівник Ігор Даньковський
Хормейстер Ірина Кисельчук
Народний симфонічний оркестр (НУ Львівська політехніка)
Ірина Семесюк – меццо-сопрано
Таміла Мамедова – меццо-сопрано
Роман Кресленко – дириґент

* У 2008 році Дженкінс був внесений до списку під номером 1 в «Топ-10 нині живих композиторів» радіостанцією Classic FM з месою «The Armed Man»

Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network


//вікові обмеження: 7+//
Телефон для довідок: 098 871 0180
#оргзал


Фото та відео

Thumb      Thumb       13 04