Sax & Piano
Activity 01Концерт

Sax & Piano

Дата і час

22 Лютого 2019, п'ятниця 19:00

Танго П'яццолли, французький шарм Пуленка і "бахівські" фуги. Дивовижну палітру музики подарують слухачам саксофоніст Артем Голоднюк та піаністка Юлія Компанієць.У цьому концерті знайдуть щось для себе любителі класики і джазу, необароко і постмодерну. А вишенькою на торті стане прем'єрне виконання Сюїти з балету "Ромео і Джульєтта" Прокоф'єва на сакосфоні та фортепіано.

Саксофоніст Артем Голоднюк закінчив магістратуру та асистентуру-стажування Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського. Переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Брав участь у майстер-класах провідних саксофоністів світу. Виступав у якості соліста з Київською камератою, Хмельницьким симфонічним оркестром, Національним президентським оркестром, Київським квартетом саксофоністів. З 2007 року працює у складі Національного президентського оркестру України як соліст та артист. У 2017 році став офіційним артистом фірми Yanagisawa.

Піаністка Юлія Компанієць музичну освіту здобула в КССМШ ім. М.В. Лисенка та Національній музичній академії України ім. П.І. Чайковського. Лауреат Всеукраїнського конкурсу ім. Н. Ніжанківського, XX Міжнародного конкурсу "Gianluca campochiaro" (Італія).Виступає як солістка з оркестрами та в якості ансамблістки, зокрема з дуетом скрипалів "Two violins", джазовим тріо Наталії Лебедєвої. Учасниця багатьох джазових фестивалів.

U-ART sax&piano DUO:
Артем Голоднюк  – саксофон
Юлія Компанієць – фортепіано

А. Шнітке – Сюїта в старовинному стилі (перекл. для саксофону)
С. Прокоф’єв – Сюїта з балету "Ромео та Джульєтта" (транскрипція Lidia Baich/Matthias Fletsberger) – прем’єра в Україні

Антракт

Г. Форе – Сициліана
В. ван Клаверен – Соната в манері Пуленка
Ж-Д. Міша – Back to BACH
Б. Кокрофт – "Ку-ку"
А. Пьяцолла – Oblivion
А. Пьяцолла – Fuga y misterio

Квитки можна придбати:
— у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
— онлайн на Gastroli.ua — https://gastroli.ua/places/235
— у понад 20-ти касах Львова — https://gastroli.ua/network

//вікові обмеження: ~7+//

Телефон для довідок: 098 871 0180
#оргзал

Фото та відео

Thumb        Thumb        1Thumb        Thumb        1