Activity 01Концерт

Radzetskyi Plays Radzetskyi

Дата і час

08 Грудня 2017, п'ятниця 19:00

В рамках всеукраїнського туру шостий концерт і презентація CD “Radzetskyi plays Radzetskyi” – це унікальна сольна програма Дмитра Радзецького (гiтара, Київ) з виконанням музики виключно сімейства Радзецьких: батька Юрія Радзецького 
- композитора, музичного діяча, викладача Дніпропетровської Академії Музики ім. М.Глінки, брата - Сергія Радзецького -композитора, гітариста, аранжувальника, саунд-продюссера і музика Дмитра Радзецького.

Це сучасна академічна музика з елементами неокласики, неоромантики, джазу, аванґарду, алеаторики. У творах широко використовуються розширені гітарні виконавські техніки, що сміливо дають право заявити про новаторство в гітарному мистецтві.

Дмитро Радзецький - 2008 року закінчив Дніпропетровську консерваторію ім. М.I.Глінки (класична гітара - клас Ю.Радзецького, композиція – клас В.Мартинюк). 2011 - Київський Національний Університет культури і мистецтв (класична гітара - клас професора Андрія Остапенка).

Дипломант Міжнародного конкурсу виконавців на класичній гітарі (Київ, 2005 р.).
Ґран-Прі Всеукраїнського конкурсу в номінації класична гітара (Кропивницький, 2006 р.).
Лауреат Міжнародного конкурсу композиторів ім. Л.Ревуцького (Чернігів, 2008 р.).

Виступав в багатьох містах України, Польщі, Німеччини, Ізраїля, США. Твори Дмитра Радзецького звучали на міжнародних фестивалях, конкурсах і концертах в містах України та Европи. 

Автор камерних та оркестрових творів, музики до короткометражних стрічок, радіо і телепрограм. Автор і розробник унікальних 8-ми та 10-ти струнних Радз-гітар, які поєднують класичну гітару, лютню та контрабас. 

Cпівпрацює з ансамблями сучасної академічної музики “Nostri Temporis”, “Ухо Ансамбль”, “Sed Contra”, ансамблем старовинної та барокової музики “Luna Ensemble”. Засновник, керівник та дириґент єдиного в країні “Українського Імпровізаційного Оркестру”, який працює в жанрах сучасної академічної музики, вільної імпровізації тощо.

8 грудня, 19:00, Львівський органний зал.

Квитки в касі органного залу та в мережі кас Gastroli.ua 
Вартість: 50 - 100 грн.