Organ Fest
Activity 01КонцертActivity 09Фестиваль

Недільна органна фантазія

Дата і час

19 Серпня 2018, неділя 19:00

Цього літа Львів на два тижні стане домівкою для органістів з усього світу. З 13 по 26 серпня в Органному залі триватиме Восьмий міжнародний органний фестиваль та органна резиденція. На гостей чекають 13 концертів, майстер-класи та години гарної музики!

19 серпня відбудеться концерт Вікторії Кошуби, доньки відомого піаніста та органіста Володимира Кошуби, який 26 серпня також візьме участь у фестивалі. Вікторія з самого дитинства на сцені. У 10 років вона здобула Гран-Прі міжнародних фортепіанних конкурсів у Турині та в Парижі (конкурс ЮНЕСКО). В 11 уже гастролювала у США разом із батьком. У Штатах вийшли її перші диски, записані разом із Володимиром Кошубою. Вікторія закінчила Київську спеціалізовану музичну школу ім. М. Лисенка по класу фортепіано та Київську музичну академію ім. П. Чайковського по класу органа.Продовжила опановувати орган у Гданській музичній академії ім. С. Монюшко. Зараз навчається в аспірантурі Краківської музичної академії по класу органа. Вікторія вже встигла здобути звання лауреатки на двох міжнародних органних конкурсах у Польщі.
На львівському фестивалі музикантка здивує слухачів виконанням творів Йоганна Себастьяна Баха, Ґеорга Муффата, Александра Гільмана. Завершити свій концерт виконавиця вирішила ефектним твором Петра Ебена “Недільна музична фантазія”.

Вікторія Кошуба – орган

Ґеорг Муффат – Токата Нона
Й.С. Бах – Хорал "O Mensch, bewein' dein' Sünde groß" (“О людино, плач за свої гріхи”), BWV 622
Й.С. Бах – Пасакалія до мінор, BWV 582
Й.С. Бах – Тріо-соната до мінор № 2, частина 1
А. Гільман – Соната №1, ре мінор, Op.42-2 та 3 частина
П. Ебен – “Недільна музична фантазія №1”

Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network

//вікові обмеження: ~7+//

Телефон для довідок: 098 871 0180
Telegram: https://t.me/organhall
#оргзал


Фото та відео

Thumb koshuba viktoriaThumb                    2