Organ Fest
Activity 01КонцертActivity 09Фестиваль

Нічний органний концерт

Дата і час

17 Серпня 2018, п'ятниця 22:00

Цього літа Львів на два тижні стане домівкою для органістів з усього світу. З 13 по 26 серпня в Органному залі триватиме Восьмий міжнародний органний фестиваль та органна резиденція. На гостей чекають 13 концертів, майстер-класи та години гарної музики!На фестивалі двічі виступить органістка з Естонії Улла Крігул, одна з найвидатніших у своєму поколінні. Улла вчилася грі на фортепіано та органі в Естонії та Австрії.
Як соліст і камерний музикант виступала в усіх основних естонських церквах, брала участь у міжнародних органних фестивалях, змаганнях, а також давала концерти в Фінляндії, Австрії та Швеції.Улла приділяє багато уваги сучасним творам: “Мені подобається грати нову естонську музику, вільну від так званих правил. У ній є простір для пошуку й експериментів і відсутнє сліпе копіювання”. Улла привезе цю музику до Львова.
У її нічному концерті звучатиме “З року в рік” Арво Пярта, найвиконуванішого з нині живих композиторів у світі. Також Улла зіграє твір лауреата премії ЮНЕСКО, естонського композитора Ерккі-Свена Тюйра. А доповнять концерт Соната (симфонія) Александра Гільмана та Партіта Йоганна Себастьяна Баха.

Улла Крігул – орган

А. Гільман – Соната (симфонія) для органа №1 ре мінор, оp. 42 (I Вступ і Аллегро, II Пастораль, III Фінал)
Е.С. Тюйр – Spectrum I
Й.С. Бах – Партіта “O Gott, du frommer Gott!” (“О Боже праведний!”)
А. Пярт – “Annum per annum” (“З року в рік”)

Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network

//вікові обмеження: ~7+//

Телефон для довідок: 098 871 0180
Telegram: https://t.me/organhall
#оргзалФото та відео

Thumb ullakrigul