Activity 01Концерт

МАЧЕТЕ

Дата і час

11 Березня 2018, неділя 19:00

«Мачете» їде до Львова! 11 Березня унікальний проект, який поєднує музику і кіно. Проведіть неймовірний вечір в компанії якісної музики, купити квитки на «Мачете» можна вже зараз. 11 Березня в Малевич: concert arena концерт гурту, який ви запам’ятаєте надовго! 

Концерт «Мачете» у Львові - «это проект для людей, которые открыты для мира и живут чувствами», каже Ярослав Малий, вокаліст гурту. Замовляйте квитки на «Мачете» у Львові 11 Березня і ви не пошкодуєте про свій вибір.

Гурт «Machete» в 2010 році створив Ярослав Малий, вокаліст «Токіо»«Мачете» став популярним миттєво завдяки відео "Ніжність". А потім був кліп "Не розлучайтеся", премія Europe Music Awards і близько 15 мільйонів переглядів в соцмережах. Це найсильніший успіх, який не покидає групу і донині. Переконайтесь в цьому самі! Замовляйте квитки на «Machete» у Львові вже зараз!

Ви можете легко замовити і придбати квитки на концерт «Мачете», сплативши їх будь-яким зручним для вас способом: через інтернет - банківською картою VISA / MasterCard, або готівкою в касах міста. Замовляйте квитки в один клік!

З Gastroli.ua – це легко, швидко і надійно!

VIP 1 і VIP 2 - це окремі ізольовані кімнати підвищеного комфорту, на другому поверсі, із скляною стіною, вмістимість 14 та 10 людей відповідно;
Sky Lounge 1,2,3 - це окремі VIP-балкони на третьому поверсі з окремим обслуговуванням та невеликою кількістю відвідувачів.

Фото та відео