Бароко у перспективі
Activity 01КонцертActivity 09Фестиваль

Бароко у перспективі

Дата і час

09 Серпня 2018, четвер 19:00

Що єднає нас із музикою бароко? Яких потаємних струн душі людини ХХІ століття вона торкається? Як виглядатиме музика бароко у перспективі понад трьох сотень років?Відповіді на ці питання шукатимемо разом із віртуозним скрипалем зі Львова Орестом Смовжем. Концерт відбудеться 9 серпня в Органному залі в рамках Leopolis Baroque Festival.
Разом із виконавцем ми пройдемо лабіринтом часу від творів епохи бароко до композицій, написаних у ХХ і ХХІ століттях, та навіть почуємо світову прем’єру – інвенцію для скрипки соло “The Worst Death Scene Ever” молодого французького композитора Томаса Меллана.
Скрипаль Орест Смовж – випускник Національної музичної академії України ім. П. Чайковського та Yong Siew Toh Conservatory of Music в Сінгапурі, навчався у Thornton School of Music (США), а зараз проходить курс Graduate Performance Diploma в Peabody Institute у Балтіморі (США).Переможець міжнародного конкурсу ім. Т. Вронського (Варшава, 2015). Як соліст Орест брав участь у історично інформованих концертах з Масаакі Сузукі, Адамом і Ротем Ґілберт, YST Conservatory Strings та USC Thornton Baroque Sinfonia, також займаючись з лютністом Найджелом Норс. Смовж концертує в Європі, Азії, Штатах, Австралії. Він багато уваги приділяє розвитку музичного життя в Україні, радо виконує рідкісні твори та знайомить публіку з новою музикою. Орест є співзасновником Dzenzelivka Classical Week, де він був артистичним директором 8років; також він брав участь у заснуванні Collegium Musicum Lviv і є креативнимдиректором Melaka Classics – проекту класичної музики у Малайзії, але ніколи не обділяє увагою свою батьківщину і рідне місто.

Орест Смовж – скрипка

Й.С. Бах – Соната для скрипки соло №2, BWV 1003
В. Вишинський – “Танці грудневої ночі” для скрипки соло (2014)
Т. Бальцар – Димінуції на тему “John Come Kiss Me Now”
Т. Меллан – “The Worst Death Scene Ever”, інвенція для скрипки соло (2018)*
Д. Енеску – “Скрипаль” із циклу “Спогади про дитинство”, ор. 28
Е. Ізаї – Соната для скрипки соло №1, ор. 26

*світова прем’єра

Тривалість: понад годину

Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network

//вікові обмеження: ~7+//

Телефон для довідок: 098 871 0180
#оргзал


Фото та відео

Thumb 40554887850 3fc0217ed6 k