Activity 01Найкраще до 8 березняActivity 01КонцертActivity 09ФестивальActivity 17Клуб

JAZZ BEZ Дрогобич _ 13.12.18

I відділення : Leléka (DEU-UA)
II відділення : Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue (FR-PL-UA) 

6-16 грудня 2018 р. XVIII джазовий фестиваль Jazz Bez уже вкотре об'єднуватиме джазом численні міста України та Польщі! 
Львів, Київ, Харків, Суми, Одеса, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, Дрогобич, Краматорськ, Маріуполь, Бердичів, Вроцлав, Перемишль, Люблін, Білосток, Новиця - в одному турі кращих світових джаз-музикантів!

Цього року в Дрогобичі відбудуться два фестивальні дні!
Музиканти з Німеччини, України, Франції, Польщі, США та Угорщини.

"Лабораторія джазу" 
керівник проекту Ярослав Проців Ст.(UA-Drohobych)

Leléka (DEU-UA)
Viktoria Korneykova (UА) – вокал
Robert Wienröder (D) – фортепіано
Thomas Kolarczyk (PL) – контрабас
Jakob Hegner (D) – ударні

Українсько-німецький етно-джазовий бенд Leléka – це одне із найяскравіших відкриттів цьогорічного Jazz Bez. Проект народився на початку 2016-го у Берліні. А вже у вересні 2017 року бенд отримав перемогу на легендарному фестивалі етнічної експериментальної музики Creole - Global Music Contest.
В основу музики, яку створює Leléka, покладено відомі народні пісні з України, що вдало поєднується з сучасним європейським джазом. Талант і сміливість в імпровізаціях, виконавський професіоналізм, помножені на неповторний український мелос, яким захоплюється весь світ, справляють на публіку магічне враження.

Докладніше: facebook.com/lelekaberlin
    

Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue (FR-PL-UA) 

Radek Nowicki-sax 
Manu Domergue-voice, mellofon Anastasija Litvinyuk-piano 
Mariusz Praszczewski-bass 
Michał Miśkiewicz-drums

Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue – це міжнародний проект, який створили спільно Радек Новіцкі (Radek Nowicki, Польща) i Ману Домерґ (Manu Domergue, Франція). Двоє музикантів багато разів брали участь у мультикультурній події Voicingers у м. Жори (Польща), де вони познайомилися з відомими українськими музикантами Анастасією Литвинюк та Ігорем Гнидиним. Саме там і народилася ідея створення проекту, і відбувся перший концерт проекту. Програма складалася з творів Новіцького та Домерґа і була високо оцінена публікою та промоутерами. На фестивалі Jazz Bez музиканти презентують матеріал, що увійде до першого альбому проекту. Це буде музика, інспірована книгою Італо Кальвіно «Невидимі Міста».

Засновниками фестивалю є Мистецьке об’єднання «Дзиґа» та Польський інститут в Києві. Серце Jazz Bez уже вісімнадцятий рік б’ється у Львові, в Мистецькому об’єднанні «Дзиґа», що є його ідеологічним та організаційним ядром. А також цього року до організації заходу долучився київський клуб 32 Jazz Club у тісній взаємодії з Old Fashioned Radio.  У Дрогобичі організацією фестивалю займається інтернет-радіостанція Radio Kotermak. 

Фото та відео

Thumb manuThumb manu