Activity 01КонцертActivity 17Клуб

Keith Dunn (USA) live in Lviv

Місце проведення

Львів, Дзиґа

Дата і час

27 Липня 2018, п'ятниця 19:00

Мадді Уотерс сказав йому: "Коли мене не стане, ти будеш нести блюз по всій планеті". Так і сталося - за свою більш ніж сорокарічну музичну кар'єру Кіт Данн об'їздив з концертами майже всю земну кулю.

Цей блюзмен є одним з останніх представників тієї самої, старої школи: на гармоніці він вчився грати у Біллі Боя, Арнольда і Уолтера Хортона, поради з написання пісень йому давав Віллі Діксон, на його вокальну манеру вплинув чиказький блюз, а на концертах весь цей автентичний коктейль Кіт доповнює шаманськими ритмами дельти Міссісіпі, називаючи свій стиль "trance blues".

Запрошуємо вас на концерт, де у позачасовий простір потраплять і танці, і позитивний настрій, і бажання познайомитися з історією музики.
Сидячи біля комп'ютера, можна нескінченно довго цитувати фразу "блюз це коли хорошій людині погано". Відвідавши концерт Кіта Данна, ви з легкістю та задоволенням переконаєтесь, що живий блюз це коли всім добре!

Отже, 27 липня, в культовій Дзизі - неповторний Кіт Данн (вокал, губна гармоніка) за підтримки українських гітаристів Макса Ватутіна і Макса Таврічеського.

Фото та відео