Organ concert
Activity 01Концерт

Проста музика

Дата і час

06 Квітня 2019, субота 19:00

Проста музика для простих людей
Геніальні речі прості, як вода, як чисте повітря, як вогонь. Прості та самодостатні. Як музика, яку ви почуєте 6 квітня в Органному залі. Без зайвих слів, теорій та підтекстів.
Просто музика. Для простих людей.

Квітослава Цись – скрипка
Борис Коблик – скрипка
Софія Томчук – альт
Соломія Кирик – віолончель
Юрій Сичов – контрабас
Данііл Грушин – контрабас
Олександр Мельников – акордеон
Анастасія Мельникова – фортепіано

Ф. Анджеліс – Comastore*
А. Вівальді / А. П’яццола – Пори року*
А. П’яццола – “Аве Марія”*
Дж. Боттезіні – Елегія для контрабасу та фортепіано
Антракт
Дж. Боттезіні – Концерт для контрабасу з оркестром Сі мінор, 3ч.
Е. Гріг – Квартет №1, 4ч.

* Аранжування Олександра Мельникова

Тривалість: 90 хв.

Проект створено студентами Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка та Харківського університету мистецтв ім. І. П. Котляревського, які прагнуть розвивати культуру нашої Батьківщини.

Квітослава Цись. Скрипка. Донька композитора Романа Цися. Навчалася у Львівській спеціалізованій музичній школі ім. С. Крушельницької та Львівській національній музичній академії ім. М.Лисенка (ЛНМА). Дипломант Всеукраїнського конкурсу камерних ансамблів та квартетів. Учасниця родинного гурту “Мандрівні музики зі Львова”.

Борис Коблик. Скрипка. Навчався у Дитячій хоровій школі “Дударик”,  у Львівській спеціалізованій музичній школі ім. С. Крушельницької, закінчує ЛНМА ім.М. Лисенка. Працює в Львівській державній академічній чоловічій хоровій капелі “Дударик”.

Софія Томчук. Альт. Родом з Волині. Навчалася у Волинському державному училищі культури і мистецтв ім. Стравінського по класу скрипка. У ЛНМА ім.М. Лисенка навчається як альтистка. Софія виступала в складі Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії та ІNSO-Lviv, гастролювала в Англії в рамках проекту Ellen Kent Opera & Ballet International. Працює в хоровій капелі “Трембіта”. Разом з командою музикантів протягом 5 років створює табори для дітей та дитячий естрадно симфонічний оркестр.

Соломія Кирик. Віолончель. Навчалася у Львівській спеціалізованій музичній школі ім. С.Крушельницької , закінчує ЛНМА. Брала участь в фестивалі “Карпати Арт” (2013), лауреат III премії Всеукраїнського конкурсу віолончелістів (2016). Працювала в складі хорової капели “Трембіта”. Активно гастролює у складі різних колективів Львова.

Юрій Сичов. Контрабас. Наймолодший учасник проекту. Народився в Тернополі, навчався у музичній школі та Тернопільському музичному училищі ім. С.Крушельницької. Наразі навчається у ЛНМА. Постійний учасник барокової капели ЛНМА. Учасник фестивалів: LvivMozArt 2018, Leopolis Jazz Fest 2018.

Данііл Грушин. Контрабас. Народився в м. Кривий Ріг. Після школи здобув освіту в Криворізькому професійному гірничо-технологічному ліцеї. У 17 років вступив до музичної школи, а після – до Криворізького обласного музичного училища. В 2013 році поступив до ЛНМА. Бере активну участь в численних проектах: “Барокове Люстро” під батутою українсько-швейцарського диригента Богдана Шведа, Львівській бароковій капелі, камерному оркестрі Collegium Musicum, міжнародному проекті “Музику чути крізь стіни” (Сєвєродонецьк), був учасником юнацького фестивалю “Festival junger Künstler Bayreuth”. Виступає у складі оркестру ІNSO-Lviv.

Олександр Мельников. Акордеон. Народився у Запоріжжі. Закінчив Запорізьке музичне училище ім. П. Майбороди. Студент Харківського університету мистецтв ім. І. Котляревського. Лауреат багатьох конкурсів та фестивалів: “Харківські асамблеї”, відкриття “Дитячої філармонії”, всеукраїнський День баяна та акордеона.

Анастасія Мельникова. Фортепіано. Народилася у місті Кривий Ріг. Закінчила Криворізьке музичне училище по класу фортепіано. Навчається у Харківському університеті мистецтв ім. І.Котляревського на кафедрі музикознавства. Лауреат всеукраїнського конкурсу “Харківські асамблеї”, брала участь у фестивалях сучасної музики “Простори часу”. Виконавиця творів молодих харківських композиторів. Веде активну наукову діяльність. Працює концертмейстером та педагогом теоретичних дисциплін у Харківській хореографічній школі.


Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network


//вікові обмеження: 7+//
Телефон для довідок: 098 871 0180
#оргзал