Daniel Hansson
Activity 01Концерт

Героїчний симфонізм

Дата і час

22 Вересня 2018, субота 19:00

Вечір із святковою  атмосферою подарують слухачам Органного залу Ukrainian Festival Orchestra та дириґент зі Швеції Даніель Ганссон. Вони виконають Третю частину симфонії Станіслава Людкевича та твір Фелікса Мендельсона-Бартольді, написаний під впливом подорожі до гордої Шотландії. А львівська піаністка Діана Чубак солюватиме у героїчному Третьому фортепіанному концерті Людвиґа ван Бетовена, що стане центральним номером цього вечора.
Концерт розпочнеться з Другої частини Симфонії Станіслава Людкевича. Ми почуємо її в інтерпретації гостя з Півночі – дириґента Даніеля Ганссона зі Швеції. Він керує Хором та оркестром шведського університету Мальме. Цей колектив мав перші гастролі Україною в червні цього року. Деніель Ганссон керував також кількома оркестрами на батьківщині, співпрацював із філармонічним оркестром Монте-Карло та хором Манауського оперного театру.
Також оркестр під керівництвом Ганссона виконають Третю симфонію Фелікса Мендельсона-Бартольді. 20-річний Мендельсон був захоплений красою природи Шотландії та гордістю духу її мешканців. Місцеві балади, жваві танці, змагання волинників, похмурий замок Марії Стюарт – всі враження композитор відобразив у симфонії, яка отримала назву “Шотландська”. Окрасою вечора стане Концерті для фортепіано з оркестром №3 Людвиґа ван Бетовена.Велич людського духу відчувається у  концерті, написаному у героїчній та трагічній тональності до мінор. Твір викликав фурор уже після першого виконання і досі лишається улюбленцем публіки. Сольну партію цього вечора зіграє талановита львівська піаністка – Діана Чубак.
“Добре виконання, перш за все, – чесне, щире, відверте, сильне енергетично, фантазійне та базується на якісній техніці, інтелектуальній роботі”, – впевнена Діана. Молода піаністка закінчила Львівську музичну академію, вдосконалювала свою майстерність у Оксани Рапіти, а також таких відомих піаністів, як Кароль Радзівонович, Анджей Ясінський, Мартін Єпсен, Maтті Рекалліо, Лілі Дорфман, Кевін Кеннер, Філіп Джузіано, Тім Овенс.Як солістка, Діана виступала з Маріупольським муніципальним камерним оркестром “Ренесанс”, Національним президентським оркестром України, Академічним камерним оркестром “Віртуози Львова”, з камерним ансамблем Academia Dell'Arco (Польща).

Ukrainian Festival Orchestra
Даніель Ганссон – дириґент (Швеція)
Діана Чубак – фортепіано (Україна)

С. Людкевич – Симфонія (2 ч.)
Л. ван Бетовен – Концерт для фортепіано з оркестром №3
Ф. Мендельсон – Симфонія №3 “Шотландська”

Тривалість: дві години з антрактом


Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу (Щодня 13.00-19.00)
- онлайн Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах міста Gastroli.ua - https://gastroli.ua/network

//вікові обмеження: ~7+//

Телефон для довідок: 098 871 0180
Telegram: https://t.me/organhall
#оргзал


Фото та відео

Thumb 28113865947 21924552e4 kThumb 23875839398 b5eb00e036 k