Activity 01Концерт

Estas Tonne | Эстас Тонне

Дата і час

18 Квітня 2019, четвер 19:00

В рамках міжнародного туру "Integration" Естас Тонне вiдвiдає Львiв!
Музикант, що не вписується ні в які з існуючих способів говорити про Музику, для якого Музика є не метою, а засобом, що звільняє людські можливості до пізнання як самих себе, так і навколишньої реальності.

ІНТЕГРАЦІЯ:
Незалежно від індивідуальних швидкостей, кожна свідомість поступово і неминуче поглиблює свою інтеграцію в нескінченне і цілісне поле всесвіту. Чим далі ми просуваємося цим шляхом, тим виразніше проглядаються взаємозв'язок на рівні всiєi свiтобудови, тим очевидніше стає ілюзорність кордонів, які порушують красу і єдність цього безперервно народжующогося світу.

Музика з найдавніших часів є одним з найпотужніших інструментів, що сприяє інтеграції людської свідомості. Щоб відчути себе частиною великого і безмежного світу через музику, ми вирішили зібратися разом з вами весною 2019 року в містах і країнах, в яких відбудеться отримавший відповідну назву концертний тур Естас Тонне.

Саме ним завершиться етап чергующихся протягом 4 років осінньо-весняних концертних раундів, за яким послідує необхідна перерва. Будь-який накопичений досвід, як індивідуальний, так і колективний, вимагає тимчасової зупинки з тим, щоб враження довгого шляху могли інтегруватися всередину нас. Укорінюючись в кожному, вони розширюють межі внутрішнього простору, прискорюючи, тим самим, цикл інтеграції зовнішньої ...
Так, після закінчення туру ми не станемо прощатися. Будь-яка пауза - лише етап шляху ... шляху до нових зустрічей ..

Фото та відео