Activity 01КонцертActivity 05Театр

ЧОРНИЙ КВАДРАТ

Улюблений Київський театр імпровізації «ЧОРНИЙ КВАДРАТ» знову у Вінниці!
І не просто з новою іскрометною комедією для дорослих, а з однією з найяскравіших своїх вистав!

11 листопада о 19.00 на сцені Вінницького театру імені Садовського – класика «ЧОРНОГО КВАДРАТУ» - авторська комедія Олексія Курилко «СЕКС ВРЕМЕННО ДОСТУПЕН».
 
Вас чекає море відмінних жартів, фантастична гра кращих акторів, неочікувані повороти сюжету і незабутня атмосфера, яка завжди супроводжує кожні гастролі «ЧОРНОГО КВАДРАТУ»!
 
Весь вечір, не сходячи ні на секунду, на сцені для вас гратиме найкращий актор театру Олексій Курилко та прима «ЧОРНОГО КВАДРАТУ» Оксана Брагинець!

Перед глядачами приголомшливий акторський дует постане у образах чоловіка і дружини, які щиро й відверто відкриють всі пікантні перипетії свого сімейного життя.
Сюжет вистави простий — герої показані До, Після і… Замість сексу.

Любов і секс, стосунки і подружнє життя, вміння знаходити взаєморозуміння і не втрачати жар пристрасті…

Ситуації, показані у комедії, настільки типові і влучні, що всі сімейні пари обов’язково пізнають себе!
 
Одразу попереджаємо: відвертість та концентрація гумору у цій комедії просто зашкалює!
Тож готуйтеся сміятися протягом всього вечора! 

КВИТКИ НА ВИСТАВУ «СЕКС ВРЕМЕННО ДОСТУПЕН» ВЖЕ У ПРОДАЖУ!
* Купуйте квитки в один клік на нашому сайті.
* Запитуйте у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх) і ТЦ «Петроцентр».
* Замовляйте безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.
 
Головним принципом Київського театру «ЧОРНИЙ КВАДРАТ» є імпровізація. Актори і глядачі повністю залучені в дію, яка є неочікуваною не тільки для людей у залі, а й інколи для самих акторів, які творять тут і зараз!
Тим, хто збирається на виставу «ЧОРНОГО КВАДРАТУ» вперше, варто готуватися до справжнього театрального екстазу. Будете сміятися досхочу, нескінченно дивуватися вражаючій живій грі акторів, їхньому вмінню імпровізувати на сцені і влучним діалогам, які глядачі завжди на 100% розбирають на цитати.
Кращим акторським дуетом «ЧОРНОГО КВАДРАТУ» вже багато років є відомий письменник, режисер та актор Олексій Курилко і божественна прима Оксана Брагинець.
Працюючи у парі, вони вміють подати тему смачно і без цензури.
Жодних обмежень! Хіба що тільки на вхід для неповнолітніх! 
Комедія для дорослих «СЕКС ВРЕМЕННО ДОСТУПЕН» - надзвичайно оригінальна і самобутня постановка!
До крайності елегантний, відвертий і дотепний текст Олексія Курилко, феєрична акторська гра і незабутній вільний переказ Гамлета у твердій, убивчо смішній манері – враження будуть переповнювати всіх!
Радимо приходити на виставу парами – щоб було не тільки весело, але й особисті проблеми одним махом вирішити!
Також не забудьте захопити друзів - цікаве спілкування та обговорення побаченої феєрії вам гарантовані на решту всього вечора! 
Не пропустіть 11 листопада о 19.00 на сцені Вінницького театру імені Садовського комедію для дорослих «СЕКС ВРЕМЕННО ДОСТУПЕН»!
Розжарення пристрастей, вир емоцій, море сміху і найкращий настрій – спеціально для вінничан!

Пригощає ресторан «Marmaris». 
Організатор - компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».