Tchaikovsky Gala
Activity 01Концерт

Чайковський Ґала

Дата і час

05 Жовтня 2018, п'ятниця 19:00

Дириґент з Німеччини Ігор Будінштейн зіграє разом із львівським Ukrainian Festival Orchestra музику Петра Чайковського.Концерт відбудеться 5 жовтня у Львівському органному залі з повтором програми 6 жовтня.
Шлях Ігоря Будінштейна до дириґентської палички був довгим. Спочатку він навчався як скрипаль та альтист у Московській консерваторії, Університеті мистецтв у Берліні та Університеті музики у Любеку. Потім був головним альтистом Симфонічного оркестру Берліна, керував альтовою групою в оперних оркестрах Мюнхена, Гамбурга та Дрездена. І вже маючи за плечима колосальний досвід оркестранта, закінчив дириґентський факультет Берлінської вищої школи музики. Ігор Будінштейн керував оркестрами в Німеччині, Польщі, Данії, Китаї, Мексиці, Кореї, Канаді. Наразі також продовжує виступати як альтист, граючи камерну музику.
У жовтні маестро завітає до Львова, щоб разом з Ukrainian Festival Orchestra зіграти твори Петра Ілліча Чайковського.На концерті звучатиме сюїта з балету “Лебедине озеро”, а також симфонічна фантазія “Фатум”. Цікаво, яку після прем’єри розгромили критики. У розпачі Чайковський знищив партитуру, але після смерті композитора ноти вдалося відновити по збереженим оркестровим голосам. Тема фатуму в подальшому зіграє дуже важливу роль у творчості Чайковського, а відновлений твір ще зазнає світової слави. Також та Друга симфонія, що була написана в Україні, в Кам'янці, маєтку сестри композитора. Наповнена українськими народними мелодіями, широка і тепла, як українська душа, – перед цією музикою вклоняється весь світ!Не пропустіть “Чайковський Гала” від видатного Ігоря Будінштейна!

Ігор Будінштейн – дириґент (Німеччина)
Ukrainian Festival Orchestra (Україна)

П. Чайковський:
Фантазия "Фатум"
“Лебедине озеро”, сюїта ор.20а
Симфонія №2

Тривалість: дві години з антрактом

Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network

//вікові обмеження: ~7+//
Телефон для довідок: 098 871 0180
#оргзал


Фото та відео

Thumb 31949320 2386336218059066 4324553332837318656 n