Cello Duo
Activity 01Концерт

Cello Duo

Дата і час

21 Грудня 2018, п'ятниця 21:00

Її звук найбільше з усіх струнних подібний до людського голосу. Коли потрібно передати ліризм чи трагічність у музиці, віолончелі немає рівних. Але характеру і напору їй також не занімати. Коли ж на сцені зустрічаються дві віолончелі, будьте певні: на вас чекає свято звуку!
Таке свято подарує гостям Органного віолончельний дует Ярослава Мигаля і Ольги Бойчук.Ярослав Мигаль – легендарний львівський віолончеліст, засновник камерно-симфонічного оркестру “Leopolis” та однойменного тріо. Активно концертує як соліст та учасник камерних ансамблів. Ярослав Мигаль також докладає чимало зусиль, щоб твори українських композиторів відкривали для себе слухачі по всьому світу. Зокрема, запис опери Бортнянського “Алкід”, здійснений його ансамблем, був відзначений у США та Європі.Молода віолончелістка Ольга Бойчук здобула Гран-прі Фестивалю “Фарботони” (Канів) та стала лауреаткою І премії Всеукраїнського конкурсу альтистів і віолончелістів (Львів).

Ольга Бойчук – віолончель
Ярослав Мигаль – віолончель

В програмі твори Й.С. Баха, Г. Генделя, Л. Боккеріні, Г. Форе, В. Барвінського, К. Дебюссі, С. Рахманінова, В. Моцарта, Б. Бріттена, В. Сільвестрова.


Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network
//вікові обмеження: ~7+//


Приходьте також на інші концерти Олени Мацелюх у листопаді!

4 листопада, 14:00
Органний ланч з Бахом
17 листопада, 19:00
Пори року Вівальді

23 листопада, 19:00
Пори року Вівальді
https://gastroli.ua/tickets/four-seasons-23-11-2018/buy


Телефон для довідок: 098 871 0180
 #оргзал

Фото та відео

Thumb 11migal