Activity 01КонцертActivity 09ФестивальActivity 17Клуб

ATB

Дата і час

03 Червня 2017, субота 21:00

ATB - 3 червня 2017 - територія Арена Львів

У світі є лише декілька артистів, які зробили настільки великий вплив на становлення та історію світової танцювальної музики. Ще менше артистів при цьому як і раніше залишаються на сцені, маючи графік виступів, розписаний на півроку вперед.
ATB -
ім'я, яке, в свій час, багатьом відкрило світ електронної музики; ATB - автор треків, які заслужено стали класикою - 9 PM, Extasy, Hold You, You're Not Alone; ATB - символ епохи і улюблений артист кількох поколінь.

У 2017 році всесвітньо відомий музикант відзначить 20 років кар'єри, з нагоди якої вийде вже 10-ий альбом, який отримав назву "neXt", який в свою чергу ознаменує початок нового етапу творчості ATB.

Цього літа ми всі відзначимо відразу кілька подій - 20 років кар'єри, вихід нового альбому та тріумфальне повернення ATB в культурну столицю України, місто Львів, яке вже за доброю традицією в черговий раз прийме у себе в гостях великий фестиваль за участю найбільших зірок електронної музики.

Ще один один артист, який складе компанію ATB у Львові - Omnia

Його ім'я вже давно не потребує гучних описів, він завоював серця українців і людей безлічі країн та континентів. Він той, хто прославляє нашу країну на міжнародній музичний арені, справедливо завоювавши звання одного з найкращих електронних музикантів України сьогодення. До слова, OMNIA двічі потрапляв в сотню кращих ді-джеїв рейтингу DJ Mag, а його ім'я можна зустріти на афішах найбільших фестивалів, таких як Tomorrowland, Ultra Music Festival, A State Of Trance та багатьох інших.

3 червня OMNIA стане частиною великої події в музичній історії Львова і буде відмінним доповненням довгоочікуваного виступу ATB в культурній столиці УкраїниФото та відео

Thumb 31st july 2015 atb ministry of sound club main banner newThumb atbThumb atb contact club show szczecin 012Thumb ruc509jzjxuThumb kiclttb9e5w