Activity 01Концерт

АСІЯ АХАТ

Дата і час

22 Березня 2019, п'ятниця 19:00

За підтримки національного американського телебачення - PBS America Асія Ахат (Assia Ahhatt) оголосила про всеукраїнський тур з новою неймовірною програмою "LOVE IS"! Відома скрипачка Асія Ахат, яка вже багато років задає тон у світовій музиці, виконає улюблені всіма світові хіти, починаючи з 60-х років і до сьогоднішнього часу. Знакові мелодії у вишуканому виконанні Асії  та кращих музикантів, надовго запам'ятаються всім причетним до цієї яскравої музичній події. А віртуозна гра скрипачки в неймовірних костюмах у супроводі бенду, беквокалу, оркестрової групи, неповторного балету, здивує найвибагливішого глядача.

Підготовка до шоу для українського глядача зайняла кілька місяців і здійснювалася за підтримки кращих музикантів і продюсерів двох континентів! Київський концерт шоу "LOVE IS" було презентовано Асією в Національній Опері України і транслюватиметься на каналі PBS America вже навесні цього року.

Репертуар Асії Ахат для українського туру 2019 року складатимуть нові 14 композицій з американської програми, які будуть вперше виконані та композицій, які увійшли до альбому ALL-IN. Продюсером альбому ALL-IN є 16- разовий володар Греммі, Умберто Гатіка, що працює з Селін Діон, Андреа Бочеллі, Мерайя Кері та іншими відомими артистами.

Асія Ахат відома дуетами з такими великими артистами, як Курт Елінг, Кріс Ботте, Ерік Серра, Вадим Рєпін, П'єр Бланшар, Жан Люк Понті ... Виступала в легендарному американському джазовому клубі
 "Blue Note". Її пісня "If only tonight" вперше в історії українського шоу - бізнесу займала перші місця в американських білборди. А пісня "Fiesta In Sun Juan",  у виконанні з латинським репером Wisin, увійшла в латинський Billboard National Dance Club Chart. Композиції Ахат не раз займали лідируючі позиції в Білборд чартах.

ВІРТУОЗНЕ  ЗВУЧАННЯ КОРОЛЕВИ МУЗИКИ-СКРИПКИ! НОВЕ ЗВУЧАННЯ ЛЕГЕНДАРНИХ СВІТОВИХ ХІТІВ! НЕЙМОВІРНИЙ БЕНД, БЕКВОКАЛІСТИ, ЯСКРАВІ КОСТЮМИ, ОРКЕСТРОВОЇ ГРУПИ ТА ВИШУКАНИЙ БАЛЕТ!
   
Шанувальники якісної музики будуть приголомшені новим звучанням безсмертних хітів і шоу світового масштабу! Не пропустіть цю  яскраву можливість, купуйте кращі квитки заздалегідь!