Activity 01Концерт

ArtConnect-2019

Дата і час

23 Лютого 2019, субота 18:00

  За підтримки Національної концертної агенції «UKR Artists», 23 лютого, у Львові відбудеться музична подія, унікальна за своїм масштабом та форматом. Вперше на одній сцені виступить одразу 2 камерних оркестри: один з найелітарніших львівських колективів «Віртуози Львова» та молодий амбітний оркестр з Харкова «Nova Sinfonietta». Мистецький проект під символічною назвою «Nova Sinfonietta ArtConnect» занурить поціновувачів класики у музику романтизму: повну іронії і жартів Увертюру до оперети Й. Штрауса «Летюча миша», ніжну та світлу «Серенаду для струнник» А. Дворжака, а наостанок, таким собі спеціальним музичним десертом, стане неперевершений Концерт для скрипки і фортепіано з оркестром Ф. Мендельсона. Творча синергія талановитих музичних колективів, до яких приєднаються відомий львівський скрипаль Марко Комонько, постійний учасник наймасштабніших українських та міжнародних музичних проектів, та американський піаніст і диригент українського походження Станіслав Христенко, володар престижного звання артиста Steinway, що виступав з концертами в 20-ти країнах на 4-х континентах, привнесе в програму концерту неповторну атмосферу справжнього Світла та Добра, що завжди неодмінно перемагають у казках, а ми вам подаруємо натхнення творити їх у справжньому житті.

Відео:
https://www.youtube.com/watch?v=SgvtpvmCXoE (Камерний оркестр «Віртуози Львова») https://www.youtube.com/watch?v=bOwYPAVCSFU (Камерний оркестр «Nova Sinfonietta») Програма: Йоганн Штраус. Увертюра до оперети «Летюча миша». Антонін Дворжак. Серенада для струнних. Фелікс Мендельсон. Концерт для скрипки і фортепіано з оркестром.


Учасники: Камерний оркестр «Nova Sinfonietta» Камерний оркестр «Віртуози Львова» Солісти: Марко Комонько (скрипка, Львів) Станіслав Христенко (фортепіано, США) Диригент: Станіслав Христенко Співорганізатори: Львівська Національна філармонія та Національна концертна агенція UKR Artists