Around the World in 80 minutes
Activity 01Концерт

Навколо світу за 80 хвилин

Дата і час

14 Грудня 2018, п'ятниця 19:00

Вечір п’ятниці – час для відпочинку після робочого тижня. Це момент для повного розслаблення, коли думки летять далеко від буденності, линуть за межі рутинних справ і відносять нас в солодкі мрії. А чи мріяли ви коли-небудь здійснити навколосвітню подорож? А мандрівку в часі? Серія концертів “Навколо світу за 80 хвилин” в Львівському залі органної та камерної музики дозволить вам здійснити свої мрії! Почути музику європейських, американських та азіатських композиторів, від 19 ст. до найсвіжіших шедеврів сучасності - молоді львівські музиканти, піаніст Дмитро Микитин та скрипаль Микола Гав’юк раді презентувати вам 80 хвилин репертуару світової класики та поєднати в одному концерті твори композиторів з різних кутків світу.
Микола Гав’юк – відомий львівський скрипаль, випускник Національної музичної академії ім. Лисенка, лауреат численних міжнародних конкурсів, учасник багатьох фестивалів, перша скрипка “Phoenix String Quartet”.
Дмитро Микитин – піаніст, лауреат Всеукраїнських конкурсів, концертмейстер Львівської національної музичної академії, концертуючий музикант, добре відомий львівській публіці виступами з програмами “Ніч Густава Малера”, “Музика для релаксу”, “Французький карнавал”, “Пер Гінт. Музика Скандинавії” та багатьма іншими проектами.

Дмитро Микитин – фортепіано
Микола Гав’юк – скрипка

Т. Йосімацу – Forgetful Angel Ia op.6a
С. Прокоф'єв – Соната f-moll ор.80
Антракт
А. Пярт – “Spiegel im Spiegel”
Дж. Гершвін – Фантазія на теми з опери “Поргі та Бесс”
М. Равель – “Циганка”

Загальна тривалість: 1 год. 20 хв.

Квитки можна придбати:
- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235
- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network

//вікові обмеження: ~0+//
Телефон для довідок: 098 871 0180
#оргзал
Фото та відео

Thumb 1450600vbrThumb