Activity 01Концерт

"5 мюзиклів про кохання"

Дата і час

14 Лютого 2018, середа 19:00

14 лютого в День Святого Валентина в Будинку офіцерів святкове музично-вокально-танцювальне шоу «5 мюзиклів про кохання» від симфонічного оркестру Lords of the Sound , зірок вокальних талант-шоу та балету!Найкращі представники української сцени об’єдналися, щоб створити вражаючий проект до Дня Закоханих!

Уявіть взаємодію експресивної музику в живому виконанні оркестру, надпотужного вокалу, та витончених хореографічних постановок, що відтворюють сюжети найкращих мюзиклів про кохання:
Romeo and Juliet
Dracula
The Phantom of the Opera
Notre Dame de Paris
Mozart

Рівень професійності цього шоу не залишає сумнівів, адже над ним працюють артисти, що встигли зарекомендувати себе перед українським та європейським глядачем.

Музичним оздобленням займеться найвідоміший український симфонічний оркестр LORSD OF THE SOUND!  Лорди вже здобули неабияку славу, формуюче нове уявлення та репутацію поняття «оркестр». Про це свідчать десятки сольних концертів  в Україні та Європі, а також сумісні виступи зі світовими зірками.
Музиканти оркестру наживо виконають найкращі партії п’яти мюзиклів про кохання, а також додатковим подарунком глядачам стане саундтрек з репертуару оркестру до кіно-мюзиклу Мулен Руж!
Складні та чуттєві вокальні партії виконають улюбленці шоу «Х-фактор» та «Голос країни»:
Кір Каплуновський — суперфіналіст «X-фактору» (V сезон), лауреат чотирьох Гран-прі міжнародних конкурсів.
Ірина Василенко — фіналістка «X-фактору» (V сезон).
Маргарита Мелешко – фіналістка проекту «Голос країни» (VІ сезон), учасниця «Х-фактору» » (V сезон) та лауреат Гран-прі міжнародних конкурсів.
Олександр Олексієв – суперфіналіст «Х-фактору» (IV сезон).

Також невід’ємним супроводом стануть видовищні постановки номерів та палкі танцювальні партії балету 
VATAN!
Проект «5 мюзиклів про кохання» без участі оркестру був вперше представлений у 2016 році. Але продюсери вирішили об’єднати зусилля і досягти надрезультату.

І оновлений  проект вирушає на гастролі:
Автор сценарію: Вікторія Корнюш
Режисер-постановник: Кір Каплуновський
Диригент: Віталій Саражинський   
Продюсер: Андрій Новаторов

Фото та відео

Thumb 333Thumb 111Thumb 5555Thumb 0000Thumb 000000Thumb 9999