Activity 01Концерт

Творчий вечір Миколи Габрука

Дата і час

30 Березня 2017, четвер 18:00

Микола Габрук – акордеон

Роман Ковальчук – тенор

Михайло Малафій – тенор

Квартет бандуристок «Львів’янки»

Народний артист України Євген Федорченко – читець

Народний артист України Федір Стригун – режисер-постановник

50-річчя творчої діяльності – підсумок захопливого і разом з тим солідного шляху, сповненого здобутків і невичерпного натхнення. Адже скільки енергії і внутрішнього запалу необхідно, щоби пів століття виходити на сцену з улюбленим інструментом і дарувати свою музику слухачам! 30 березня на сцені Львівської філармонії відбудеться Творчий вечір Миколи Габрука до 50-річчя творчої діяльності. Запрошуємо на тепле свято й гарний настрій!

Микола Габрук – концертмейстер-акордеоніст з величезним стажем. У Львівській філармонії його запальна музика лунає з 1967 року. Поза тим, виконавець побував з гастролями у багатьох країнах Європи та по всій Україні. Понад 20 років акордеоніст присвятив конкурсові «Золота трембіта», де також працює концертмейстером. За участі Миколи Габрука побачити світ програми «Франко і музика», «Шевченко і музика», «Пісні УПА», «Веселий трамвай старого міста», «Вишиванка», «До Дня матері», «До Дня вчителя», «10000 + 1 концерт», «Хресна дорога». На ювілейному концерті акордеоніст-віртуоз презентує найкраще зі свого доробку, який став окрасою не одного філармонійного вечора.

Привітати ювіляра та побажати творчих злетів прийдуть колеги по музичній сфері, з якими акордеоніст неодноразово стояв на одній сцені. Це і соліст Львівської опери Роман Ковальчук (тенор), і вокаліст Михайло Малафій (тенор), і квартет бандуристок «Львів'янки». Режисер-постановник святкової імпрези — народний артист України Федір Стригун, а читець художнього слова – народний артист України Євген Федорченко.