Activity 01КонцертActivity 09Фестиваль

Юрій Ланюк і друзі

Дата і час

23 Вересня 2017, субота 18:00

Міжнародні мистецькі зустрічі Юрій Ланюк і друзі

Еміль Ровнер, віолончель – голос [RU-DE]

Маґдалена Бояновіч – віолончель [PL]

Ромен Ґарію – віолончель [FR]

Бартош Козяк – віолончель [PL]

Оксана Литвиненко – віолончель [UA]

Галицький академічний камерний хор [UA] (художній керівник – Василь Яциняк)

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії [UA] (художній керівник, головний диригент – Тарас Криса)

Анджей Бауер – диригент [PL]

Євгеній Щербаков – диригент [CA]

Кшиштоф Пендерецький [PL, *1933]. Concerto Grosso для трьох віолончелей з оркестром (2001)
Шарль-Каміль Сен-Санс [FR, 1835-1921]. Концерт для віолончелі з оркестром № 1 ля мінор тв. 33
Євгеній Щербаков [[CA], *1958]. «Kyrie – In Memory of Boris Nemtsov» для віолончелі-голосу соло, мішаного хору та симфонічного оркестру (2016, світова прем’єра)

23 вересня — кульмінаційний концерт фестивалю Міжнародні мистецькі зустрічі “Юрій Ланюк і друзі”Композитор Юрій Ланюк розповів, що на концерт 23 вересня до Львова приїде Анджей Бауер, польський віолончеліст та диригент. “Він диригуватиме потрійний концерт Кшиштофа Пендерецького і гратимуть двоє його знаменитих учнів: Магдалена Бояновіч і Бартош Козяк. Переможці міжнародних конкурсів, молоде покоління музикантів. Разом з ними виступить львівська віолончелістка Оксана Литвиненко».У цьому концерті також виступить лауреат конкурсу Петра Чайковського та конкурсу Мстислава Ростроповича в Парижі, відомий французький віолончеліст Ромен Гарію. Він солюватиме у Концерті для віолончелі з оркестром № 1 Шарля-Каміля Сен-Санса.23 вересня Еміль Ровнер, професор Дрезденської музичної академії, здійснить світову прем'єру твору канадського композитора Євгенія Щербакова «Kyrie – In Memory of Boris Nemtsov» для віолончелі-голосу соло, мішаного хору та симфонічного оркестру. Цей твір присвячений пам'яті Бориса Нємцова, якого вбили два роки тому в Москві. Еміль Ровнер не лише гратиме, а й співатиме. А диригуватиме сам автор твору, який приїде з Канади.

Фото та відео

Thumb      1Thumb romain flotte smallThumb b.koziak 1024x681Thumb bojanowicz 200x300Thumb      2Thumb zrv4649Thumb a bauer tomasz kulak smallThumb avatar