Activity 01Concert

ЗЛАТА ОГНЄВІЧ. Концерт на біс

КОНЦЕРТ НА БІС

Всеукраїнський тур Злати Огнєвіч під назвою "Чекай" охопить 35 міст рідної країни. Концертне турне артистки буде складатись з двох частин - восени-взимку 2019 року пройде перша частина концертів, Злата дасть концерти у таких містах: Черкаси, Кропивницький, Вінниця, Кременчук, Кривий Ріг, Рівне, Луцьк, Житомир, Ужгород, Чернівці та Львів.

Назва туру доволі символічна, адже кожен з нас кожного дня чекає на щось неймовірне, своєю музикою Злата Огнєвіч доведе кожному слухачу на концертах, що варто чекати і вірити у краще.

В рамках туру "Чекай" прозвучать відомі хіти співачки, які неодноразово ставали лідерами хіт-парадів: "Танцювати", "Doloni", "Запали вогонь", "Солодка кара" та багато інших. Крім того, слухачі почують пісні зі студійного альбому "Грані", а також найбільш відверті пісні - авторські композиції виконавиці, яким не займати красномовності.

Оскільки Львівський концерт завершує першу частину туру і пройде напередодні новорічної ночі, Злата готує кілька ексклюзивних версій своїх пісень у подарунок глядачам. саме цей концерт буде трохи казковим, адже маленьких див нам завжди не вистачає. 

Це буде вже третій концертний тур артистки містами України і тому вона вирішила зробити ставку на те, чого зараз не вистачає - справжність та мінімалізм. Лише за допомогою пісень, музикантів, балету та неймовірних світлових рішень случах зможе поринути у атмосферу того, чим насправді живе артистка - Музики!

Photo and video

Thumb img 0228Thumb img 0381Thumb img 0272  1 Thumb img 0228Thumb img 0218