Activity 01ConcertActivity 01Best events on Gastroli.ua

Загадкові варіації

Date and time

25 November 2019, Monday 19:00

Режисер-постановник - Андрій Білоус
Дійові особи та виконавці:
Ерік ЛАРСЕН - Народний артист України - ОЛЕКСІЙ ВЕРТИНСЬКИЙ
АБЕЛЬ Знорко - Народний артист України - СТАНІСЛАВ БОКЛАН

На безлюдний острів у крижаному норвезькому морі,  де останні 15 років відлюдником мешкає  відомий письменник, приїздить журналіст з маленької  провінційної газети. Аби взяти інтерв’ю. Чому нобелевський лауреат погоджується на це, адже він ненавидить журналістів? А можливо, це  зовсім і не журналіст? Тоді для чого він приїхав? Вони розмовляють про якусь жінку. Хто вона? 

Ця надзвичайна детективна історія з багатьма пострілами, що була написана видатним драматургом  Е.-Е Шміттом спеціально для бенефісу  зірки французького кінематографа  Алена Делона,  занурить вас у вир шалених пристрастей, несподіваних сюжетних поворотів, чуттєвих любовних історій та неповторного французького гумору у виконанні неперевершених акторів.

Вистава «Загадкові варіації» - це пристрасне висловлювання про кохання.

У центрі оповідання - особистість жінки, про яку думають, мріють, кажуть що люблять її двоє чоловіків. Це два протилежні погляди на любов, відданість, зраду ...
Тонка і точна психологічна опрацювання характерів, захопливість сміливо задуманого сюжету, чарівність поетичної образності мови, зухвалість сценічного рішення.
Любов, за словами одного з героїв вистави, - «прекрасний затаєний мотив, мелодія, яка змушує мріяти, далека, невловима ... Жінки схожі на цю музику, жінки, про яких ми мріємо, але ніколи не розуміємо, ніколи».
«Загадкові варіації» - це той рідкісний випадок, коли розмови про горезвісний театральний механізм знаходять сенс, перестаючи бути всього лише відлунням зі старих книжок про дідуся Станіславського.

Вистава «Загадкові варіації» зацікавить і тих, хто любить гострий сюжет, і тих, хто з повагою ставиться до гарної літератури.
Тривалість вистави - 1 год. 30 хв.

Photo and video

Thumb img 2241Thumb img 2255Thumb img 2532Thumb img 2316Thumb img 2523Thumb img 2574