Activity 05TheaterGastroli conference ico 02ConferenceActivity 01Best events on Gastroli.ua

WEST BUSINESS FORUM 2019

Date and time

07 December 2019, Saturday 09:00

Думаєте, що знаєте все про збільшення прибутків та розширення бізнесу? 

WEST BUSINES FORUM зламає усі стереотипи про які ви чули та розкриє інструменти, якi дoпoмoжуть чiткo визначити плaн poзвитку вaшoї кoмпaнiї, oкpecлити cтpaтeгiчнi зaвдaння тa в peзультaтi вiдчутнo збiльшити мacштaб вашого бізнесу тa йoгo пpибутки.  
Спікери форуму – автори ділових курсів та керівники успішних компаній, готові поділитися з вами власним досвідом та найактуальнішою інформацією, яку ви зможете застосувати у власному бізнесі. 
Найкраща можливість цього року – це отримати корисні знання та велику дозу мотивації для реалізації нових проектів та масштабних бізнес-ідей. 
Спікери WBF: Андрій Федорів – один з кращих маркетологів України. Засновник і CEO – FEDORIV GROUP – креативної інвестиційної компанії.  Наймолодший володар премії «Слід у рекламі» за особистий внесок в розвиток рекламного ринку. 
Олександр Конотопський – засновник та СЕО Аjax Systems – компанії, яка займається виробництвом систем охорони і продає свою продукцію у понад 70 країнах світу. Експерт з масштабування та виходу на нові ринки, член CEO Club Ukraine.  
Ім'я третього спікера ми поки що не розголошуємо. Проте запевняємо, що секретний експерт поділиться практичними інструментами та техніками масштабування бізнесу та розбудови компанії-лідера на ринку. 
Також на вас чекає панельна дискусія за участі – Катерини Балановської – СЕО Visotsky Consulting Kiev, бізнес-тренера та лектора та за участі ТОП підприємців Західного регіону .  

Пакети: 
1.Optimal - 650 грн 
Місця в залі категорії "Optimal" - іменний бейдж - пакет учасника -можливість задати питання спікеру 

2. Standart - 1150 грн 
Місця в залі категорії Standart - іменний бейдж -пакет учасника -можливість задати питання спікеру - повний відеозапис минулого WBF 2018 -участь у розіграші подарунків 

3. Business - 1950 грн
Місця в залі категорії Business - іменний бейдж -пакет учасника -можливість задати питання спікеру - повний відеозапис минулого WBF 2018 -окрема стійка реєстрації - повний відеозапис WBF 2019 -участь у розіграші подарунків

Місце: м. Чернівці, Чернівецький академічний обласний музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської 
Дата: 7.12.2019 
Час: 9:00 
Поспішайте, кількість місць обмежена!

Квитки можна придбати:
- каса драмтеатру
- мережа відділень Ощадбанку
- сайт Gastroli.ua

Довідки за тел: 066 197 1220 або 095 392 8509

Photo and video

Thumb cbg 450x600Thumb 2Thumb list drumpshja df178dcaThumb fedorivThumb andrej fedorovThumb 1Thumb 1b01526 konotopskyj 300