Activity 05Theater

Вистава "Сорочки та черевики"

Date and time

17 August 2018, Friday 19:00

Shoes & Shirts - українсько-американський танцювальний спектакль, створений в результаті колаборації двох хореографів: Пітера Кайла (США) і Антона Овчіннікова (Україна). Відправною точкою для проекту стала ідея про те, що культура корениться не тільки в мові, одязі, кухні або традиціях, але і в тілі. Саме з цієї точки ми почали наші спостереження про те, яким способом люди різних культур виконують ті чи інші повсякденні побутові дії. Підготовчий процес роботи над виставою зайняв майже рік, протягом якого хореографи спостерігали за мешканцями своєї країни, роблячи відеозаписи і замальовки, які потім стали матеріалом для вистави.

У березні 2018 відбулася перша очна зустріч в рамках проекту. Протягом тижня українські танцюристи працювали в студії з авторами проекту, виконуючи завдання, відтворюючи записані рухи і пропонуючи власні ідеї. Далі процес повів хореографів ще далі і вони стали звертати увагу на особливості мови і перекладу тих чи інших виразів, пов'язаних з тілом і рухом. Особливий інтерес викликали прислів'я і приказки та сенс, який вкладають в обмін одягом в різних країнах і культурах.

В результаті у нас вийшов спектакль-роздум про те, що нас відрізняє і що робить нас однаковими. Кажуть танець - універсальна мова, зрозуміла без перекладу мешканям усіх континентів. Ви в цьому впевнені? А що, якщо копнути трохи глибше і зробити танцем не складні вигадані рухи, а ті, які ми виконуємо щодня абсолютно неусвідомлено? Що нового ми дізнаємося один про одного?

Вистава проходить в супроводі "живої" музики.

https://vimeo.com/113170160

Photo and video

Thumb  mg 7776Thumb  mg 7921Thumb  mg 7622Thumb  mg 7642