Король Лев Промо
Activity 05TheaterActivity 19For children

Вистава "Король Лев"

Date and time

31 May 2019, Friday 18:00

Вперше в Україні: театральна версія «оскароносного» мультфільму підкорила серця глядачів яку Київський академічний обласний музично-драматичний театр імені Панаса Саксаганського представить на V Міжнародному Благодійному Фестивалі Казок "KAZ.KAR. 2019"
Відома усім історія про пригоди маленького, але мужнього, левенятка Сімби та його вірних друзів, яка не залишила байдужим нікого, адже те, що відбувалося на сцені підкоряло та вражало до глибини душі! Починаючи від нереально крутих костюмів і акторів-ляльок та закінчуючи інтерпретаціями усім знайомих музичних композицій!
Оригінальна сценографія, яка мінялася впродовж вистави, яскраві танцювальні номери, майстерне перевтілення акторів та, звичайно, талановита режисура молодого режисера Артура Прокоп`єва.
До прем`єри «Короля Лева» у Театрі імені Саксаганського лише кілька разів світові театри зверталися до цієї теми, адже перевершити славу «оскароносного» мультфільму – надзвичайно важка справа. Найвідоміша постановка – бродвейський однойменний мюзикл, який став свого часу найвідомішим у світі.
Театр імені Саксаганського труднощів не боїться. Не побоявся він взятися і за матеріал, який, здавалося б, вимагає надзусиль! Але театр Саксаганського вже давно довів своїм глядачам, що для нього неможливого не існує, бо високий професіоналізм та любов до своєї справи творять чудеса! Одним з таких чудес стала прем`єра казки «Король Лев»! Вперше в Україні, вперше на сцені обласного театру!
«Король Лев» у саксаганців – унікальне явище. Це – казка не лише для дітей, бо підносить теми, які близькі дорослим та досвідченим глядачам. Умовний поділ на дітей та дорослих під час перегляду «Короля Лева» стирається. Залишаються тільки світлі емоції: у дітей – від кольорової картинки, музики та акторів-ляльок, у дорослих – від безлічі почуттів! Та спільним для всіх є той факт, що вистава не лишає байдужим нікого!
Без сумнівів та лишньої скромності можемо сказати: «Король Лев» від саксаганців не осоромив слави однойменного всесвітньовідомого мультиплікаційного фільму та такого ж відомого бродвейського мюзиклу! А навпаки – створив феєричну музичну дитячу виставу, аналогів якій в Україні дуже мало! Браво – усім, хто працював над створенням казки! Її варто дивитися! Прийдете раз – захочеться ще! Перевірено на практиці!

Photo and video

Thumb 01 img 2185Thumb 02 img 2194Thumb 03 img 2265Thumb 04 img 2316Thumb 05 img 2343Thumb 06 img 2404