Gastroli conference ico 02Conference

Віктор Винник група Мері в ток шоу Гості Ростислава Прокопюка

Date and time

26 January 2020, Sunday 19:00

26 січня 2020 року о 19:00 в Будинку офіцерів відбудеться ток-шоу Ростислава Прокопюка, відомого чеського психолога з українським корінням. Гостем  шов буде: Віктор Винник музикант вокаліст лідер рок гурту Мері. 
Формат ток-шоу стане новинкою у сфері львівських розважальних подій, тому ласкаво просимо долучитися і підтримати подію. Кошти, виручені з проданих квитків будуть направлені на підтримку Київського військового госпіталю, у відділення травматології.

Ростислав Прокопюк- художник, громадський активіст, співзасновник громадського об’єднання «Зміна реальності» в Києві, автор двох книг, психолог у галузі позбавлення залежностей за унікальною авторською методикою.
Вже кілька років Ростислав періодично прилітає з Праги і допомагає в питаннях посттравматичних синдромів та збирає на своїх виставках ліки для  Військового госпіталю в Києві. Його благодійний проект носить назву «Подай руку Україні».
Психолог також активно підтримує українських митців в Чехії, допомагаючи з організацією концертів і презентацій. В 2006 році за свій метод лікування був записаний до швейцарської енциклопедії who is.
12 липня 2019 року його шоколадна картина «На хвилях» потрапила до книги рекордів Чехії. 
Декілька разів на рік психолог влаштовує тури Україною «Зміни свою реальність», де методом унікальної методики позбавляє від звичок паління, ігроманії, алко- та наркозалежностей. За 28 років роботи вилікував близько двох тисяч пацієнтів Чехії, Австрії, України.