Activity 17Club

«Вар'яти шоу»

Date and time

25 June 2017, Sunday 20:00


Саме 8 березня до Трускавця завітають веселі хлопці з Варяти-шоу на чолі з Сергієм Притулою. 

8 березня глядачі зможуть побачити нову, святкову, програму від Вар’яти-шоу. Жарти про сімейні відносини, про любов та ревнощі, про життя в українському селі, про стосунки з любимою тещею - і це ще не все! Програма шоу оновлюється кожного місяця і другий раз в одному й тому ж місті не повторюється.


Вар’яти – це єдине в країні гастролююче україномовне шоу. За шість років існування хлопці об’їздили майже всю країну і дали концерти навіть у маленьких містечках. Минулого року Вар’яти дали рекордні 122 концерти! І всюди аншлаги!


Їх люблять усі – від мала до велика. Гумор Вар’яти-шоу зрозумілий кожному. Стосунки між чоловіком і жінкою, тещею і зятем, батьком і сином, начальником і підлеглим – більшість історій для своїх мініатюр артисти беруть з власного життя. Тому це шоу по-справжньому можна назвати народним.

Вар’яти – це шість артистів на чолі з Сергієм Притулою. Протягом 2 годин вони тримають зал, не даючи ані на мить розслабитись. “В нашому арсеналі гумористичні сценки, монологи, пісні і все те, що здатне викликати у публіки здоровий сміх, який переходить в гомеричний регіт”, - говорить про шоу Сергій Притула.


Дві години жартів і гарного настрою – найкращий подарунок на 8 березня!

Photo and video

Thumb varyati2Thumb wyu 6816Thumb wyu 6844Thumb wyu 7087Thumb wyu 7117