Activity 05Theater

"Скажи тихіше, якщо зможеш"

Date and time

27 March 2020, Friday 19:00

 ПРО НАС
Ethno Contemporary Ballet - буквально «балет сучасного народу». У своїй танцювальній творчості досліджує систему символів, пронизані посиланнями на побутові ритуали та  церемоніальні обряди. Прославляють поезію в танці, що відображає національний світогляд, поєднуючи фольклорну музику і сучасні трактування образів.

ПРО НАШ ПРОЕКТ
     
Танцювальна вистава - це форма, в яку ми одягнули наші напрацювання, можливість показати глядачеві плоди наших досліджень. Вистава «Скажи тихіше, якщо зможеш» - це історія про справжнє життя: про любов, про зраду, про ненависть,  про зародження нового життя, про смерть, про смирення, про людську силу духу, про дружбу, про радість, про циклічность нашого життя. У виставі ми активно використовуємо вимираючі побутові предмети і знаходимо для них нові значення.
     

Ethno Contemporary Ballet докладає постійну наполегливість, сприяючи тому, щоб наша країна потрапила  на міжнародну танцювальну карту. Ми стурбовані швидким і різким занепадом національної культури і мистецтва перед обличчям зростаючого вторгнення західних культурних форм. За підтримки колег-однодумців і просто споріднених душ, ми заснували Ethno Contemporary Ballet, з метою просування  національної культури  і самобутності.

Режисери-постановники і хореографи:
Вадим Єсауленко і ​​Ніна Булгакова 

Виконавці:
Варвара  Костовська
Анастасія  Герцовська
Анастасія Мостова

Музикальний супровід:ДахаБраха; Фолькнери; Олеся Кохан (Alexis Kochan); Квітка Цісик

 Дорогі глядачі! Будь ласка, зважайте на час початку вистави. Якщо ви запізнитесь - не зможете потрапити на виставу. Дякуємо за розуміння!

Photo and video

Thumb  mg 4449Thumb  mg 4458Thumb  mg 4539 Thumb dsc 0593Thumb dsc 9156Thumb ivd 5634Thumb ivd 5692Thumb dsc 9364Thumb dsc 9418