Activity 01Concert

Шоу Діми Коляденко

Date and time

26 November 2018, Monday 19:00

Там, де він…ЗАВЖДИ СВЯТО!

Леді & джентльмени, пані та панове - зустрічайте!

Єдиного і неповторного Короля бурлеску, Володаря танцю і Приборкувача мікрофона – ДІМУ КОЛЯДЕНКО! 

Тільки 26 листопада і тільки у Вінниці!

Епатажне, незабутнє і феєричне ШОУ ДІМИ КОЛЯДЕНКО!

Буде цікаво всім, хто: 
√ цінує позитив!
√ любить класну атмосферу!
√ готовий до сюрпризів! 

ДІМА КОЛЯДЕНКО разом зі своїм чудовим балетом повертається на велику сцену до своїх друзів з новими думками, новими образами і новим життям!

КВИТКИ НА КОНЦЕРТ ВЖЕ У ПРОДАЖУ!

* Купуйте квитки в один клік на нашому сайті. 
* Запитуйте у касах Вінницької Вежі, Будинку офіцерів, театру імені Садовського, «Універмагу» та «Магігранду» (2 поверх).
* Замовляйте безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Харизматичний і безмежно талановитий ДІМА КОЛЯДЕНКО вже багато років є одним з найвідоміших шоуменів, хореографів, танцюристів, телеведучих та виконавців України.

Наш шоу-бізнес без нього уявити просто неможливо!

  Культовий шоу-балет «Арт-класік», Паризька школа сучасної хореографії, перше українське талант-шоу «Шанс», співпраця з ТОП-зірками України, популярні телемюзикли «Попелюшка», «Божевільний день, або Одруження Фігаро», «Снігова королева» – за що б не брався ДІМА КОЛЯДЕНКО, це завжди стає подією і святом!  

БУТИ АРТИСТОМ – у нього в крові!

Він співає, танцює, бере участь у рекордній кількості телешоу – все для того, аби подарувати радість і найкращий настрій глядачам!

Кожен його концерт – це шалена концентрація емоцій, вибухи щастя та посмішок і виняткова атмосфера тотальної імпровізації, яку варто бачити лише наживо!

Photo and video

Thumb 67135 0Thumb 24317775Thumb 82 mainThumb kolyadenko4Thumb kolyadenko1Thumb kolyadenko6Thumb kolyadenko14Thumb kolyadenko18Thumb kolyadenko20Thumb kolyadenko23