Gastroli conference ico 02Conference

Business Intensive 2019

Date and time

14 November 2019, Thursday 09:30

Сенсація! Чернівці, зустрічай! 
Троє потужних бізнес-спікерів вже 14 листопада будуть ділитися з вами своїми вибуховими інсайтами на BUSINESS INTENSIVE в рамках LBC Education
Зустрічай зірок: 
Зірка маркетингу Oh My Look та G.Bar Анастасія Іванічева Настя розповість про WOW-комунікації, що викликають емоції; як створюються бренди, які стають LOVEMARK; про тренди в маркетингу 2020 року і не тільки! Разом з Настею поговоримо про грамотний маркетинг в малому / середньому бізнесі і не оминемо контент-маркетинг, адже всім цікаво, як створювати креативний контент. 
Обережно! HR-директор Oh My Look та G.Bar Анна Мельник З Аньою поговоримо про корпоративну культуру, місію компанії, Culture Code, унікальньні фішки корпоративного стилю та що робить наш бізнес особливим. А поки ви купуєте квиточки, Аня ділиться з вами цитатою  Говарда Бехара: «Наш бізнес — це люди, яким ми подаємо каву, а не кава, яку ми подаємо людям». 
WOW! Старший бізнес-тренер компанії BogushTime Юлія Бойко За плечима у спікера — 9-ти річний досвід проведення тренінгів у 7-ми країнах світу та більше 30000 випускників.  Юля відповість на одне з найголовніших питань зі сфери Team Building: як замотивувати персонал, якщо у вас обмежений бюджет у компанії. 
Для кожного з відвідувачів BUSINESS INTENSIVE організатори івенту Ladies Business Club підготували гіфт-пакети, смачний обід, розіграш подарунків та приємні сюрпризи протягом заходу! 
Тож чекаємо на вас 14 листопада за адресою: «Winston Hall» м. Чернівці, вул. Комарова, 28г Початок реєстрації о 9:30. 
Категорії квитків розподілені відповідно від віддаленості до сцени (найближче VIP): 
- Категорія «VIP» - 999 грн (перші ряди та окремий стіл реєстрації без черги) 
- Категорія «Бізнес» - 599 грн 
Купуйте швидше, адже ближче до події квитки дорожчатимуть! Поспішайте! На вибуховому BUSINESS INTENSIVE однозначно буде дуже круто та повний Sold Out! (як і на всіх івентах LBC Education) 
Якщо залишились запитання, з радістю відповімо в Instagram Direct @lbc_cv 

 Квитки можна придбати: 
- каса драмтеатру
- відділення Ощадбанку
- сайт Gastroli.ua

Довідки за тел: 066 197 1220

Photo and video

Thumb       Thumb       Thumb       Thumb