Activity 01Concert

Royal Blood

Date and time

05 August 2019, Monday 20:00

Royal Blood вперше виступлять в Києві  

Старт продажу квитків 26.04.2019 о 11:00   

Хотіли рок? Отримуйте рок. В Україну їде один з найуспішніших рокерських дуетів останніх років - британці Royal Blood. Цей гурт - доказ того, що і під час правління хіп-хопу і «попси», з гітарною музикою можна завойовувати чарти.   5 серпня, арт-завод «Платформа».  

Royal Blood - це Майк Керр і Бен Тетчер. Вони познайомилися ще будучи підлітками. Групу заснували просто: Бен забирав Майка з аеропорту, а коли їхали додому вирішили спробувати пограти разом. Довгий час вони не могли організувати собі жодного концерту, тому їм доводилося грати на відкритих мікрофонах з фолк-виконавцями.  

Але після того, як менеджер Warner Bros. помітив їх за роботою в студії, події почали розгортатися дуже стрімко. Одного міні-альбому Out Of The Black вистачило, щоб звернути на себе увагу. Барабанщик Arctic Monkeys Метт Хелдерс увесь 2013 рік проходив в футболці Royal Blood, а британські критики називали групу однією з кращих концертних в Британії.  

Дебютна платівка вийшов в 2014 році і зайняв перше місце в Британії. Вона розійшлася накладом в 70 тисяч екземплярів за тиждень. Так у Туманного Альбіону з'явилися нові кумири. Послідовник How Did We Get So Dark? вийшов через три роки і знову піднявся на вершину хіт-параду.  

Мабуть, у таких популярних рокерів повинні бути зіркові друзі? Звичайно! Їм респектують Дейв Грол з Foo Fighters, який бере їх з собою в тур. Точно так само чинить і Джош Омм з Queens Of The Stone Age, а також Іггі Поп. Добре про них відгукується Джиммі Пейдж з Led Zeppelin, а слова цієї людини багато чого значать.  

Музика Royal Blood не нова, але вона напориста, наелектризована. Цього дуже не вистачає сучасному рок-н-ролу. При цьому Royal Blood вистачає розуму не йти в повний рознос і залучати різного слухача - як попсовиків, так і тих, хто звик слухати «еее рок». Можливо, тому Майк і Бен такі успішні в світі, де чарттоперамі є однакові треп-репери? Перевірте особисто в серпні.   Дата: 5 серпня 2019 Час: 20:00 Мiсце: Арт-завод «Платформа».     

Photo and video

Thumb g 2 rb