Activity 01Concert

“РИТМИ РІЗДВА”

Date and time

08 January 2020, Wednesday 19:00

УНІКАЛЬНЕ МУЗИЧНО-ТЕАТРАЛІЗОВАНЕ ДІЙСТВО “РИТМИ РІЗДВА” ВІДБУДЕТЬСЯ У ЧУДОВИЙ СВЯТКОВИЙ ЧАС

Багатогранне мистецьке свято, яке вдало поєднало музику, пісню, танець та драматичне мистецтво, відбудеться 8 січня у Львові на сцені Національного театру ім. Марії Заньковецької.

Відомі виконавці подарують вам свої пісні та інструментальні композиції, а яскраві хореографічні постановки захоплять увагу своєю барвистістю та заворожливою красою. Жива музика у виконанні симфонічного оркестру супроводжуватиме дійство. Доповнять відчуття свята і сцени з традиційного вуличного театру – Вертепу, незмінного атрибуту Різдва в Україні. В програмі прозвучать фрагменти симфонічної сюїти на теми традиційних українських колядок “Різдвяні Фантазії” відомого композитора Юрія Саєнка.

АРТИСТИ ПОДАРУЮТЬ ФЕЄРИЧНИЙ РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ У ЛЬВОВІ

Львів’янам та гостям міста, яких особливо гостинно в час новорічно-різдвяних свят приймає
Львів, своє виконавське мистецтво даруватиме симфонічний оркестр - керівник Богдан Мочурад.
Для усіх глядачів в затишній залі театру створять незабутню святкову атмосферу відомі виконавці:
- вокальний октет “ОРФЕЙ”
- гурт “ROCKOKO”
- львівський мистецький центр “Веселі черевички”.
“РИТМИ РІЗДВА” у Львові - живий звук, гра світла, режисерські задуми і тематична сценографія – все це буде до вподоби дорослим і дітям, залишить добру згадку та додасть чималий запас позитиву усім глядачам на весь новий 2020 рік. Не пропустіть! Адже магія Свят вже дуже близько!

Photo and video

Thumb rytmy rizdva km 001Thumb rytmy rizdva km 014Thumb rytmy rizdva km 010Thumb rytmy rizdva km 009Thumb rytmy rizdva km 022Thumb rytmy rizdva km 023Thumb rytmy rizdva km 024Thumb rytmy rizdva km 017Thumb rytmy rizdva km 006Thumb rytmy rizdva km 021